işiniz yoksa bi bakın bea =)

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
kızlar ben bu zamana kadar hiç bi erkeqe duyqularımı onla cıkmadan once bellı etme qereksınımı duymadım qenelde dırek qelıp soylerlerdi ve ten renqımle mı alakalıdır bılmem ama soquk bulunurum =) işte bu sefer sert bı kayaya carptım ve tecrubesızım bu konuda bunu yenı yen farkettimm =) sımdı yasımız ıtabırıyle tabı bıqunumuz sadece bakısmakla qecıyo daha doqrusu o bakıyo ama ben baktım sanıyorum deshane arkadasım bu cocuk ,muhabbetimiz yok ama aynı sınıftayız ve yol qüzerqahımız da aynı qoruyoruz bakıyo ama aramızda qecen bı konusma yok bende ona karsı bişey hissettiqimi nasıl belli edebilirim ne derseniz yapıcam qaza qeldım aqırlıqımı koruyarak hislerimi belli etmek istiyorum hadi bakalım fikirleinizi bekliyorum coqunuza sacma qelebılır ama Allah baska dert vermesın yazsanızda yazmasanızda canınız saolsn mjxxx xD

Son düzenleyen: Moderatör:
bakışmalarından oda hissediyordur büyük ihtimal.kendinde söylemişsin soguk duruyorsundur ..istemesende.. onun için bakarken hafif gülümsemeyi dene sana yaklaşması için bi sebep ver ona..yerimseniben

canım agırlığını ve hanımlığı koru...
ilk adımı o atsın..
sen sadec her daim bakımlı ol sıcakkanlı ve güleryüzlü ol..
onunla aynı ortamda bulunmaya gayret et..
gözlerriniz kesişsin..
5 sanıye gibi bir süre bak sonra gözlerini ayır ondan..
unutma gözler kalbin aynasıdır..

baktığını hissettir zaten bi süre sonra açılır merak etme ....:jeyyar::jeyyar:

Son düzenleme:
bizde de böyle bakışmalardan ibaret bi yakınlaşma vardı :)
ama işte ben bu yaşa geldim hala böyle bişey farkettimi yetişme tarzıyla alakalı farketmemiş gibi davranırım bakışlarını yakaladığım anda gülümsemem gerekirken hiçbirşey yokmuş gibi davrandım buda belki benim tecrübesizliğimden kaynaklandı hoşlandığım halde elimden bişey gelmedi oda fazla ısrarcı olmadı şimdi aramızda nedensiz bir soğukluk var kaçıyoruz birbirimizden onu görmeye tahammülüm yok
cnm bana kalırsa sen ona gülümse bakışını yakaladığında ama bunu da fazla abartma uzun uzun değil inş herşey istediğin gibi olur canm

İlk adımı sakın atma. Bence belli etmemeye de devam et. Emin ol böylesi daha sağlıklıymış. Üstelik dersaneye gidiyorsun büyük ihtimalle üniversite sınavına hazırlanıyorsun. Önceliğn sınav olsun ona yoğunlaş şimdilik böyle şeylerle uğraşma derim ben. Hoşlanıyorsundur hoşlanmada mi diceksin belki öyle birşey tabi ki diyemem ama bence doğru olan bu zaten arada gerçek bir bağ varsa zamana bırakabilirsiniz yoksa da zaman aşımına uğrarsınız eğitim hayatınızda sene kaybetmemiş olursunuz.

Türkçemizi düzgün kullanalım lütfen özellikle şu 'q' harfini kullanmamaya özen gösterelim.
Ben ilk adımı karşı tarafın atmasını bekleyenlerdenim.
Ayrıca anlattığınıza göre bakışma var ama aranızda bir muhabbet yok.
Ben böyle kuru bakışmalardan sonuç çıkaran biri değilim,sadece bakan bir erkeğinde gelip ettiği çıkma teklifine olumlu yanıt vermem hemen.
Hislerinizi belli etmek yerine arkadaş olmayı denemeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır bence.

bence bu işler bakışmayla falan olmazzz hiç vakit kaybetme git konuş,bişey kaybetmezsin eğer karşı tarafın adım atmasını beklersen bence sonradan neden konuşmadım die pişman olursun bu konuda tecrübeliyim ben pişman oldummmm sen olma umarım içindeki o heyecanı ve kalbinin sesini dinlersin...mutluluklar.....

Canim bencede ilk adimi o atsin.
Erkek kardesimle aramda söyle bir konusma gecmisti bir keresinde.
Bir erkek bir kadina sen beni buldun derse, kadin kendini kötü hissedebilir, sanki ben istedigim icin oldu, aslinda sen hic istemiyordun gibi düsünerek üzülebilir demistim.
Kardesimde, ne tuhaf, bir kadin bir erkege sen beni buldun derse, erkek gururlanir, evet ben buldum, ben begendim, ben sevdim ve benimsin gibi düsünür dedi.

Bunu unutma hic bir zaman, bence senin bundan önceki sergiledigin tavir cok iyi.

Ama hoslandigin insansa, biraz gülümseyebilirsin - dozunu kacirmadan.
Digerlerinden özel tutabilirsin, digerlerine baktigin gibi bakmayabilirsin, daha yumusak bakabilirsin.

Erkekler herseyi anliyor, biz anlamiyorlar desekte kurt gibi onlar, cünkü cogunun kizlarla ilgili tecrübeleri cok fazla.
Biraz gülümse, sonra geri cek kendini. Hani hoslaniyorum ama acilamam sen acilmalisin bana düsüncesini anlasin.

Mutluluklar canim.

senin birşey yapmana gerek yok,bakışıyormuşsunuz ya,anlar zaten!
sana karşı hisleri varsa o er geç açılır zaten...

ama çekingen, utangaç, içine dönük bir tipse onu bilemem!

merak ettim ''ten rengim'',demişsin ya,onu anlamadım..

senin birşey yapmana gerek yok,bakışıyormuşsunuz ya,anlar zaten!
sana karşı hisleri varsa o er geç açılır zaten...

ama çekingen, utangaç, içine dönük bir tipse onu bilemem!

merak ettim ''ten rengim'',demişsin ya,onu anlamadım..
--------------------

Son düzenleme:
gerçekten sana karşı bişe hissediosa gelir söyler konuşmaya çalışır zaten sen sakın ondan önce davranma. sen ancak ona o ortamı sağlayabilirsin ne bilim ortak arkadaşlarınız varsa onunda olduğu bi zaman yanlarına gidersin normal sınıftan biri gibi konuşursun ve bölelikle muhabbetiniz başlar bundan daha faslasını yapma bence

Bir erkek bir kadina sen beni buldun derse, kadin kendini kötü hissedebilir, sanki ben istedigim icin oldu, aslinda sen hic istemiyordun gibi düsünerek üzülebilir demistim.
Kardesimde, ne tuhaf, bir kadin bir erkege sen beni buldun derse, erkek gururlanir, evet ben buldum, ben begendim, ben sevdim ve benimsin gibi düsünür dedi..

Çok doğru bir yaklaşım tamamiyle katılıyorum.

X