İshal dogum belirtisi mi?

Konuyu okuyunca aklıma geldi.
Doğumumdan yaklaşık 36 saat önce kadar başlamıştı ishalim.
Hastanede lağman uygulaması yapılacakken 'gerek yok zaten 2 gündür ishalim' demiştim, oradan hatırladım.
Belki de dediğiniz gibi belirtidir.

Konuyu okuyunca aklıma geldi.
Doğumumdan yaklaşık 36 saat önce kadar başlamıştı ishalim.
Hastanede lağman uygulaması yapılacakken 'gerek yok zaten 2 gündür ishalim' demiştim, oradan hatırladım.
Belki de dediğiniz gibi belirtidir.
bircok yerde gordumde, benimde sabahtan beri ishalim var, tabi hic belli olmaz, bakalim :) tesekkurler cevabin icin :KK66:

Doktoruma sormadım ama internetten araştırdığım kadarıyla olabiliyomuş. Vücut kendini doğuma hazırlıyomuş bi de bebek bağırsakların üstünden hafif kalkıp doğum pozisyonuna geçiyomuş sanırsam sık görülen bi şeymiş. Senin yine günün gelmiş bi kaç gündür ishalim korkuyorum erken doğacak diye.

Doktoruma sormadım ama internetten araştırdığım kadarıyla olabiliyomuş. Vücut kendini doğuma hazırlıyomuş bi de bebek bağırsakların üstünden hafif kalkıp doğum pozisyonuna geçiyomuş sanırsam sık görülen bi şeymiş. Senin yine günün gelmiş bi kaç gündür ishalim korkuyorum erken doğacak diye.
canim bence cok takma, ablam hamileligi boyunca ishaldi, ben sadece merak ettim boyle bi belirti yasayan varmi die, ishalim bende ama sanci fln yok, bence bende dogurmayacam henuz sende :KK66:

Korkma cnm bende geçen hafta ishaldim 2 gün sürdü ama Bolbol sıvı tuketmelisin doktora gittim serum verdiler hemen geçti çok şükur .çünkü sıvı kaybı bebeği etkileyebilirmjs surekli su iç gecmezse doktora git serum al kurtul.:-) korkma ama cnm.patates muz filan ye

canim bence cok takma, ablam hamileligi boyunca ishaldi, ben sadece merak ettim boyle bi belirti yasayan varmi die, ishalim bende ama sanci fln yok, bence bende dogurmayacam henuz sende :KK66:
Ay bende gebelik şekeri, gebelik tansiyonu var bi de kiloluyum iyice ağırlaştım hepsi erken doğum belirtisi ya korkuyorum. Gerçi 28. haftaya geldik de küvezde bırakmak istemiyorum yavrumu. Erken doğmasın kuzularımız :)
Korkma cnm bende geçen hafta ishaldim 2 gün sürdü ama Bolbol sıvı tuketmelisin doktora gittim serum verdiler hemen geçti çok şükur .çünkü sıvı kaybı bebeği etkileyebilirmjs surekli su iç gecmezse doktora git serum al kurtul.:-) korkma ama cnm.patates muz filan ye
Serumluk olduğumu sanmıyorum yarın doktora gidicem zaten de söylediğin iyi oldu bol su içiyorum ama yarım litre falan artırıyım bari.

Kızımı doğurmadan Bi gece önce felaket ishal oldum. Lağmab yaptıklarında ufacık bile bişey kalmamıştı içimde .

X