Makyaj Ürünleri İşe yarayanı bulamadım.

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

birgaripyazar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
1.528
677
Kızlar karma bir cildim var ama kuruluk biraz daha fazla.Nemlendiriyorum normalde ama fondoten sürceğim zaman yine bir pütürlük oluyor.Sıvanmış görüntü, fondoteni emmeme ,pul pul görüntü.Kryolan,vicy dermablend,missha bb crem bunlardan kullanmıştım.Bazen birbirine katıp farklı şeyler denedim.Flormarın makyaj bazını kullandım makyajdan önce nemlendirdim.Yok yok yine aynı görüntü.Yüzümde sivilceden kalma izler var çok olmasa da yanak bölgemde mevcut.Kapatıcılığı iyi olan yüz tarafından güzel emilen yani doğal duran bir fondoten önerisi istiyorum.Veya bu sonuçlarla karşılaşmamak için fikir istiyorum.Şimdiden teşekkürler..

akşamdan yüzüne peeling yap
önerim kahve telvesi peelingi. sonra nemlendirip öyle uyu
sabaha fondoten daha iyi gözükecek.

Canım Estee Lauder Double Wear Light aldım kullandım çok kötü oldu bulaşmış gibi bir görüntü sıvanmış sanki.Neden böyle oldu anlamadım 135 tl verdim bir de :KK43:
çok mu sürüyorsun acaba yüzüne? estee lauder double wear yoğun bir fondöten ondan azcık sürmen lazım yüzüne birde ilk önce cildini nemlendirmelisin.. Vallahi ne yalan söyliyim ben artık bu kadar yoğun yapıdaki fondötenlere gelemiyorum. Şuan Mac Face and body kullanıyorum su gibi var mı yok mu belli değil..

çok mu sürüyorsun acaba yüzüne? estee lauder double wear yoğun bir fondöten ondan azcık sürmen lazım yüzüne birde ilk önce cildini nemlendirmelisin.. Vallahi ne yalan söyliyim ben artık bu kadar yoğun yapıdaki fondötenlere gelemiyorum. Şuan Mac Face and body kullanıyorum su gibi var mı yok mu belli değil..
Canım estee lauder double wear var bir de light olan var sen hangisini kullandın?Benimki light ve pek kapatıcı değil benimde kapatıcılığı yoğun olanlar hoşuma gidiyor..

X