İŞ YERİ STRESİ/ANKARA’DA RAPOR VERECEK HASTANE😞

minikfilozof

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2022
943
778
25
Merhaba arkadaşlar. 25+5 haftalık hamileyim. Kurumsal bir şirkette çalışıyorum işim daha çok evraklarla ve masa başı. Bu işe hamile kalmadan 2 ay önce başladım ve deneme sürecim bitince hemen hamile kaldım( tamamen sürpriz bir gebelikti) ister istemez iş yerinde önyargı oluştu ama ben hemen erkenden bilgi verdim hem devam edeceğimi söyledim. Bir sıkıntı olmadı. Fakat şöyle ki iş yerimdeki yöneticim ciddi anlamfa çok zor biri çok fazla stres yaşıyorum mobbinge uğruyorum. Stresten başıma ağrılar giriyor bazen evden de çalışıyorum işler bitsin diye evde bile iş yüzünden stresliyim. Çok erken geliyorum işe 6.30 da servise biniyorum işe yerme geliyorum 8.15 mesaim başlıyor akşam çık eve git 19.10 gibi ebde oluyorum. Hayatımın büyük bir kısmı burda geçiyo. Ve her gün stres doluyum zaten stresli bir insanım ama artık bu stres yoruyor beni bebeğim için endişe editorum. Gereksiz rapor almadık gereksiz izin almadım her kontrolümde hastaneye gidip döndüm genellikle. 20 ekimde 32. Haftam dolacak. Fakat ben haftaya da işe gelip(yöneticim izinde) işler toparlayıp sonra rapor alıp gelmemek istiyorum. Hakkaniyetli bulmuyorum böyle durumları ama gerçekten çaresiz durumdayım bu stres ve tavırlarla baş edemiyorum artık daha üst yöneticiye söylesem değişen hiçbir şey olmaz bu arada. neticeye gelecek olursam. 5 gün 5 gün şeklinde sadece hafta içiler için rapor alabileceğim bir hastane var mıdır Ankara’da. Devlet hastanesi verr mi böyle bir rapor. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…