İş bulmak için hangi duayı tavsiye edersiniz ?

Sandvicc

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
7
6
28
Diyetisyenim ama henüz iş bulamadım online diyet dışında.Bir hastanede işe başlamak istiyorum.Duaya ihtiyacım var Bu süreçte kabul olacağına inanarak dua etmenin önemini biliyorum ve inanıyorum.
Tavsiye edebileceğiniz etkili dualar neler

Kaç tane okudunuz acaba
Ben değil annem okudu. sordum şimdi hatırlamıyor ama 4 kere okudum galiba diyo ama emin değil siz okuyabildiğiniz kadar okuyun bence. Hatta yasin süresi, fetih süresi ve kenzül arş sürelerini okuyunca ne isterseniz olur diyo galiba onlarıda okumuş ama hatırlamıyor.

Teşekkür ederim canım
Doğrudur vakia süresinin çok etkilerini yaşadım is konusunda denemedim soylediklerinle birlikte deneyeyim

Vakıa süresi çok etkili, ben iki yıldır işsizdim annem benim için okudu ertesi gün iş görüşmesine çağırıldım işe alındım iki aydırda çalışıyorum.

Çok sevindim sizin adınıza.nasip yani.Pandemide bulmak zor diyenler var ama siz pandemi öncesinde arayıp pandemi zamani bulmuşsunuz.darısı benim başıma insAllah

Çok sevindim sizin adınıza.nasip yani.Pandemide bulmak zor diyenler var ama siz pandemi öncesinde arayıp pandemi zamani bulmuşsunuz.darısı benim başıma insAllah
İnanmazsın belki ama onlar beni buldu kariyerden hemde hiç başvurmadığım halde cv niz bi firma tarafından incelendi diye bildirim geldi. Hangi firma diye baktım ama başvurduğum bi yer değildi, ilanlarına bakınca bana göre ilanını gördüm başvurdum aynı gün iş görüşmesine çağırdılar ertesi gün gittim işe alındım. Bir anda oldu ki kariyer sitesini bilirsiniz başvuru yaparsınız ama dönmezler hiç. Yıllardır üyeyim ilk defa başvurmadığım yerden ulaşıldı bana. Varmış Rabbimin bi hikmeti.

Evet insanın nasibi olunca cıkıyor bir sekilde karsısina

Bundan 2 sene önce 4444 adet salat-ı tefriciye okumuştum. Yanılmıyorsam 10-11 günde bitirmiştim. 2000-3000lere geldiğimde k..r.net isimli iş bulma sitesinde başvurduğum ilana dönüş yapıldı. Başvuru yaptığım şirketin kurucusu, mail yoluyla iş görüşmesine davet ettiğini belirten bir mail gönderdi.

Bu siteye Ekim ayında üye olmama rağmen, üye olmadan önce de takip ediyordum. Geçen Ağustos ayında iş bulabilmek için burada gördüğüm "borçları bitirebilmek için dua" isimli konuda bahsedilen duaları okudum. Abartmıyorum 2. ya da 3. gündü. Üye olduğum başka bir iş bulma sitesinden, hiç başvurmadığım bir ilan için görüşmeye çağrıldım ve aynı gün içinde olumlu olduğuna dair dönüş aldım. Okumasam giremezdim sanırım. Duanın linkini bulursam paylaşacağım.

Tesekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…