iş bulmak için hangi duayı okumalıyım..

ayseminn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2013
160
3
ben bu duayı okumayı düşünüyorum ama sizin bildiğiniz bir dua varsa paylaşırsanız sevinirim

DİLEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN.

AYET-EL KÛRSİ ve " ÇOK ÖZEL FORMÜLÜ "
( İmam-ı Caferi Sadık (r.a) "Yıldızname" adlı kitabından alıntıdır)

ÖNEMLİDİR, LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN:
Bu özel formülle Ayet-el Kürsi sadece "ÇOK ÖNEMLİ" olan işlerle ilgili olarak, niyet edilerek, Allah'tan dilekte bulunmak ve istemek için uygulanır. Mecbur kalmadıkça uygulanmaması, kul hakkına uygun olmayan, etik ve hakkaniyetli olmayan işlerde kullanılmaması, aksinde manevi cezasının da şiddetli olduğu belirtilmiştir.
--------------------------------------------
1.ci gün : 50 kere okunacak
2.ci gün : 170 kere okunacak
3.cü gün : 220 kere okunacak
4.cü gün : 313 kere okunacak
5.ci gün : 50 kere okunacak
6.cı gün : 170 kere okunacak
7 ci gün : 313 kere okunacak
--------------------------------------------

- Gece 11 den sonra sabah 5 e kadar olan zaman içinde,
tercihan yatsı namazının peşinden okunmalıdır.

- Mutlaka inanarak okunmalıdır. Çok ama çok tesirlidir ve çok defa denenmiştir.

OKUNMA SAYILARI: Ayet-el Kürsi her zaman bir sayı sınırlaması olmadan istenildiği kadar okunabilir.

Ancak alimler 7 günlük özel formülü uygulamak için belirtilen sırada ve belirtilen sayıda okunmasının şart olduğunu belirtmişlerdir.
7 Gün boyunca ara vermeden belirtilen sayılardan ne eksik ne fazla sadece belirtilen sayı kadar okunmalıdır.

bu dua çok iyi güzelde okuması sayı bakımından epey zor tefriciye okumanı tavsiye ederim burda gruplar halinde okunuyor

nasıl gruplar halinde?

" hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim " bu benim açtığım konu ben kendi siramda hamile kalmak için dua edicem sen katıl iş bulmak için kendi siranda dua et şuan 3 kisiyiz cuma günü katılım sirasina göre sırayla birbirimiz için okuycaz

supperrr ben de okucam cnm cok tşk ederım..

canım baska bi topiğe yazmıstım senin sayfana da paylasayım belki okumamıssındır :
hayırlısıyla iş için 41.sureden başlayıp 46.sureye kadar okusun (46 dahil ) ilk basta iki rekat namaz kılacak.ve 41.sureden 46.sureye kadar okuyacak. ama hiç konusmadan kimseyle. durup dinlenebilir yorulunca oldugu yerde. Allahın izniyle temiz niyetiyle isterse olur canım bana da arkadasım söylemişti okudum çok şükür var işim. söylüyorum tanıdıklarımada.

Merhaba. Ben de bu duayı okumak istiyorum. Tabii ki okuduğumuz sureler çok değerli ve rabbim kabul etsin öncelikle. İş bulmam gerekiyo en kısa sürede. Sizin için nasıl tesirli oldu

Hayırlı bir iş bulmak için 41 vakıa suresi okuyabilirsiniz ve ya Fettah ya Rezzak esmasini okuyunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…