İş Başvurusu Kabulu için Dua Acil

BaslarsanBitirirsin

Başlarsan Bitirisin!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2015
2.682
5.656
Arkadaşlar bir hayli çaresiz ve sıkıntılı bir dönemdeyim. Aklımdaki işe başvurumun kabulu ve başlamam,başarılı olmam için dua edebilir misiniz?
Sonucun bugün yarın belli olması gerekiyor bolca duaya ihtiyacım var. Allah razı olsun. Kimseyi darda bırakmasın.
Çeşitli dualar okuyorum ama tavsiye edeceğiniz dua olursada çok sevinirim.

Allah yardım etsin darda koymasını yüzüne baksın.inşirah okucam sayısız aklıma geldikce
Allah razı olsun. Size gönlünüzdekini daha çok arttırarak versin.

3 Fatiha, 3 İhlas, 3 Felak, 3 Nas, 3 Kafirun okuduktan sonra Kenzül Arş.. başarılar
Allah razı olsun. Size gönlünüzdekini daha çok arttırarak versin.Teşekkür ederim okuyacağım.

Arkadaşlar bir hayli çaresiz ve sıkıntılı bir dönemdeyim. Aklımdaki işe başvurumun kabulu ve başlamam,başarılı olmam için dua edebilir misiniz?
Sonucun bugün yarın belli olması gerekiyor bolca duaya ihtiyacım var. Allah razı olsun. Kimseyi darda bırakmasın.
Çeşitli dualar okuyorum ama tavsiye edeceğiniz dua olursada çok sevinirim.

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"

canım çok sevdiğim bir duadır senin için de 100 tane okudum. rabbim zorlaştırmasın kolaylaştırsın hakkında hayırlısını versin inşallah

canım çok sevdiğim bir duadır senin için de 100 tane okudum. rabbim zorlaştırmasın kolaylaştırsın hakkında hayırlısını versin inşallah
B BaslarsanBitirirsin kalp kalbe karşıymış. Ben de 150 tane Rabbiyesir okudum senin için.

B BaslarsanBitirirsin kalp kalbe karşıymış. Ben de 150 tane Rabbiyesir okudum senin için.

Allah razı olsun arkadaşlar gece dualarımda özellikle sizleri ekleyeceğim bende gönlünüzdeki dualar için.

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 3 inşirah okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,is basvurundan iyi haberler alirsin insallah rabbim kimseyi darda birakmasin

Allah hayırlısını versin hakkınızda

Hayırlı kandiller tüm dualarınız kabul olsun inş.
İş durumum büyük sıkıntı içinde işsiz kalmak gibi bir lüksüm yok ama işten çıkıyorum. Aklımda ki işe başlangıcımın olması için dua ederseniz çok memnun olurum. Allah razı olsun.

Rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,aklindaki is hayirlisiyla olsun insallah, ,,, kandil gününün hürmetine rabbim tüm darda kalmislarin yardimcisi olsun is arayan herkese is nasip etsin

Rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,aklindaki is hayirlisiyla olsun insallah, ,,, kandil gününün hürmetine rabbim tüm darda kalmislarin yardimcisi olsun is arayan herkese is nasip etsin
Allah razı olsun. Amin.Gönlündeki dualar hayırlısıyla nasip olsun. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın inş. Ömrü bereketli hayırlı olsun. Akşam dualarımda sizin içinde dua edeceğim. Teşekkür ederim.

X