iran chinchilla 2 yaşında erkek kedime yuva arıyorum çok acill.

bgunest

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2010
126
5
38
arkadaşlar tam 50 gün sonra düğünüm var. ben antalyada yaşıyorum ailemde ankarada sürekli düğün hazırlıkları için ankaraya gidip geliyorum. nişanlım ve aileside evde kediden hoşlanmıyorlar, o kadar uğraştım ama ikna edemedim. bebek olduğunda yine vermek zorunda kalacağımı düşününce en doğru kararın yeni evimde limonu hatırlatacak anılar yaşamadan ondan ayrılmak olduğunu anladım.
kedimin adı limon dünyalar tatlısı sakin, temiz, tüm aşıları düzenli yapıldı. gerçekten ona benim sevgimden daha fazla sevgi verebilecek bir yuva arıyorum. Lütfen daha önce kedi beslemiş biri olsun.
resimlerine burdan bakabilirsiniz.
http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=18506

ona sizden daha fazla sevgi verecek biri olacağını sanmıyorum.benimde kedim var beni annesi gibi görüyor sabahları gelir patisini yüzüme dayar miyav miyav der beni kaldırır ve hersabah 15 dakika kendi sevdirir gözlerine baktığım zaman onun sevgi dolu bakışını görüyorum ve kedime her ismini söylediğimde miyav diye karşılık verir sanki benle konuşurmuş gibi,kedilerimiz ve hayvanlarımız bizleri tanıyorlar bizlere alışıyorlar ve ayrılık çok zor bişey , benim gönlüm vermemenizden yana ama sizin için hayırlısı neyse o olsun.

ah ah bende ayrılmak istemiyorum ama en doğru karar ikimiz içinde bu olacak. sanki çocuğumdan ayrılıyor gibiyim çok üzülüyorum ama çok az vaktim kaldı. onun içinde en iyisinin bu olduğunu düşünüyorum. Limon sahibine değil evine bağlı bi kedidir. Gündüz ben çalıştığım için o evde yanlız kalıyor akşama kadar. beni çok aramıyor ama evinden uzakta olduğunda evini çok arıyor. onun için çok bi sorun olmayacaktır sahibinin değişmesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…