Iple kulak estetiği tecrübem

delikiz9589

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
9
1
28
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce iple kepce kulak estetigi oldum operasyondan önce cok fazla arastirma yaptim bu islemi yaptiran cok az kisiden yorum ve fikir alabildim sizlerede yardimci olabilmek icin yaziyorum
Öncelikle buyuk bi tereddütle girdim bu operasyona iple yapilan estetikte hemen acilmalar oldugunu duymustum uzun sure doktor arastirmasi yaptim ve karar verdim islem lokal anesteziyle oldu anestezi ignelerino kesinlille hissetmedim zaten 5 10 dakika sonra kulagim tamamen uyusmustu 15 20 dk sonra isleme baslandi benim doktorum kulakta once ince bir kesi yapiyor daha sonra lazerli bir dikis le yapisitiriyor islem esnasinda hic biesey hissetmedim sadece Lazerli yapistirma cihazinin ısısıni biraz hissettim oda dayanilamiycak bi aci degildi islem bitti siyah gunlukte kullanilabcek bir bandaj takildi 2 gun bandaj takili kaldi sonra kontrolde cikarildi bandaji sadece 2 hafta geceleri yatarken taktim suan hic bir sorunum yok islemden cok memnunum sonuc harika hic bir acilma yok ozgurce sacimi toplayabiliyorum ayrica doktorumda herangi bir acilma olursa revizyonu ucretsiz sekilde yapacagini ve acilma ihtimalinin %2 oldugunu soyledi bu teknikle yaptiracak olan herkeze bu islemi tavsiye ederim sonuctam cok memnunum sormak istediginiz birsey olursa yardimci olabilirim

Doktorum ali mezdegi yeri istanbul nişantasinda öncesi hic fotografim yok suandada zaten tamamen geride duruyor kulaklarim ikiside esit durumda

Yani ameliyat oldum deyip fotoğraf koymamakta biraz şov bence, cidden hiç inandırıcı değil. Ayrıca ali mezdeği nin yaptığı kulaklar çokta başarılı değil önden bakıldığında kulaksız gibi görünüyor ameliyat olan kişiler:halay:

Neye göre şov pardonda ?? Kendim operasyona girmeden once hic bi postta bu sekilde surecini aciklayan kimse gormedim düsünenlere yardimi olur diye boyle bir paylasim yaptim. Eski kulaklarimdan memnun degildim ve fotografim yok.olsada zaten eski halini burada paylasmazdim beni rahatsizeden bir goruntusu vardi. Kulaklarim suanda baya geride duruyor gercekten onden bakildiginda cok az gorunuyor herkezin bu konuda beklentisi farkli bu isleme girecek kisilerin bu durumdan rahatsiz olacagini sanmiyorum aksine ben gayet memnunum zaten geride durmasi icin bu operasyona girdim.kimseyine inandirmak gibi bir çabam yok.sadece sürecimi paylastim

Suanki hali bu

Eklentiler

• PicsArt_02-25-07.59.41.jpg
    PicsArt_02-25-07.59.41.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 724
İple yapmayın eğip bükme durumunda acır ıo derıyı yırtar falan
Nerdeyse 2.5 ay olacak operasyon olalı kulak arkasinin eskisinden hic bir farki yok ne bir dikis izi nede görünen rahatsiz eden bir ip açılmada yok
Kucuk cocugumda var birkac kere kulagima daldi ama bir sorun olmadi

X