iPhone kullananlar acil bakin

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.016
4.191
Kızlar nereye açacağımi bilemedim buraya açıyorum.

Geçenlerde eşim iPhone 6 olması lazım bi telefon getirdi

Bende birşey yükleniyor mu diye bakmak için Google hesabımla giriş yaptım yuklenmiyordu zaten fosil telefon.

Sonra eşim telefonu geri aldı (sahibine lazım olmuş)

Ben aceleyle hesabımdan yarım yamalak çıkış yapmaya çalıştım o telefondan ama emin değilim

Sonra kendi telefonumla şifreyi değiştirip tüm hesaplardan çıkış yaptım. Üstüne üç kere daha şifremi degistirdim. Şuan sadece kendi telefonum da oturum açık görünüyor. Ve çift adımlı güvenlik falan ekledim.

Neyse bu arkadaş bugun eşimden benim hesabımın şifresinin lazım olduğunu, iphonelarda daha önce giriş yapılan epostaya giriş yapmadan telefonun kullanılmadığını falan söylemiş. Bende eşime bana getir ben düzeltirim şifremi veremem dedim.

Ay çok korktum hesabım açık falan olabilir mi? Telefonu vereli de rahat 1 hafta olmuştur . Öyle çıkış yaptığımda çıkmıştır değil mi ? Malum her şeyimiz hesapta herturlu fotoğraflar vs var 😱

Yada bu arkadaşın dediği konu nedir bi bilgisi olan varsa beni aydınlatır mısınız ya . anlık kalp krizi geçirdim zaten ya hesabım açıksa filan diye

Hesabınız güvendedir, kişinin dediği de muhtemelen doğru. Bazı android telefonlarda da var hesaptan çıkış yapmayıp sıfırlayınca yine aynı hesabın şifresini eski telefon şifresini falan istiyor açmak için. Güvenlik durumu. Apple bu konuda daha tutucu söylediği şey doğru diye biliyorum. Şifre falan koysaydınız doğru şekilde çıkış yapılmayıp silinmeyince telefon ister. Eğer şifreyi vermek istemiyorsanız getirsin telefonu şifreyi girin. Çıkışı yapın öyle geri verin.

Hesabınız güvendedir, kişinin dediği de muhtemelen doğru. Bazı android telefonlarda da var hesaptan çıkış yapmayıp sıfırlayınca yine aynı hesabın şifresini eski telefon şifresini falan istiyor açmak için. Güvenlik durumu. Apple bu konuda daha tutucu söylediği şey doğru diye biliyorum. Şifre falan koysaydınız doğru şekilde çıkış yapılmayıp silinmeyince telefon ister. Eğer şifreyi vermek istemiyorsanız getirsin telefonu şifreyi girin. Çıkışı yapın öyle geri verin.
Çokk teşekkür ederim anladım şimdi . Dediğiniz gibi yapacağım :KK68:

X