Interrail

selactive

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2012
23
0
kızlar interrail yapmak istiyorum önümüzdeki yaz. Aranızda yapan var mı benimle deneyimlerini paylaşabilecek?

istersen yapabilirsin ben şuan gözümü karatmış durumdayım. Ailem annem bana destek olabilecek durumda değil o yüzden kararımı simdiden verdim ; yaza kadar para biriktireceğim. Tren biletini denkleştirdikten sonra harcıcağın para sana kalıyor lüks yaşarım ben diyorsan o başka tabi . ben bi süre aç kalacaklardanım :KK1::KK1: hem belki böylece zayıflarım da :KK1:

istersen yapabilirsin ben şuan gözümü karatmış durumdayım. Ailem annem bana destek olabilecek durumda değil o yüzden kararımı simdiden verdim ; yaza kadar para biriktireceğim. Tren biletini denkleştirdikten sonra harcıcağın para sana kalıyor lüks yaşarım ben diyorsan o başka tabi . ben bi süre aç kalacaklardanım :KK1::KK1: hem belki böylece zayıflarım da :KK1:

Merhaba tatile cıkabildin mi?Bende çok istiyorum. Bana da bilgi verebilir misin?:KK16:

Çıktın mı tatile? Ben 2013 yazı için düşünüyorum, yol arkadaşı aramaktayım çevremdekiler interraila cesaret edemiyor :KK1:

Bende interrrail yapmak çok istiyorum. Para biriktirmeye başladım öğrenciyim ufak tefek işlere giriyorum para kenara atmak için. Açıkcası tek başıma da biraz korkmuyorum değil :KK43: Birisi deneyimlerini paylaşsa çok güzel olur

X