Anket İnternetten iç giyim ürünü alıyor musunuz?

İnternet mağazalrından iç giyim ürünü alır mısınız?

• Ankete Katılan
    32

hobietamin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
219
1
İnternet mağazalarından iç giyim ürünü satın alıyor musunuz , fisfisfisdüşünür müsünüz, yoksa asla almaz mısınız?
Bir çoğumuz özellikle erkek satıcılara denk geldiğimizde iç giyimle ilgili olarak tanımadığımız kişilerle muhatap olmaktan çekiniriz, internet bu anlamda işleri kolaylaştırıyor, kredi kartı ile ödeme konusunda da güvenlik sağlayan bir mağaza varsa, kendimize uygun bedende bilinen markaların çamaşırlarını almak makul, siz ne düşünüyorsunuz???fisfisfis

Evet güzel ürünler var. Ama benim kredi kartım olmadığı için almayı hiç düşünmedim.
Dışarıda iç çamaşırı alırken de pek çekinmem. Zaten aldığım yer bellidir. Sahibi erkek ama çalışanlar kadın. Pek sorun yaşamadım benyerimseniben
O yüzden şimdilik iç çamaşırı için yine dışardaki mağazalardan alışveriş yapıyorum
Belki çok değişik ya da tam aradığım ama bir türlü bulamadığım bir ürün görürsem eşime aldırabilirim.:icecream:

ben ıc camasırı manyagı oldugum ıcın nerde guzel bı parca gorsem agzımın suları akar ve alırım ne bılım gıysıden cık ıc camasırım vardır ıkı magaza acılır yanı onlarla ne yapım sankı ıcımı kım goruosa ama goren var gormuolar dıom ama muhahaha esım goruo seksı olmak sucmu ya sucmu

Doğrusu almak isterdim. Ama çok da makul olmayan bir vücudum olduğundan birşeyi deneyip etmeden, en azından elime alıp göz kararı yapmadan almam çok tehlikeli. Yani kısaca benim almama nedenim altyapı eksikliği :)). Yoksa neredeyse hemen herşeyi net üzerinden almışımdır.

almam utanıyom zaten, iç çamaşır aldığım
belli bir yer yoktur alacağım zaman içerideki
satıcı erkekse girmem bile utanıyorum ya n'apıyım

Ic camasiri hastasiyim ama netten almak isime gelmez,zaten kredi kartimda yok :emir_bebek:
Hem ic camasiri alirken utanacak bisey yok ki,ihtiyac sonucta.Eger karsi taraf yada sen art niyetliysen orasini bilemem :eek:

almam cünkü içimde bi şüphe olur her zaman denenmıs mı dıye.Nasıl olsa alısverıs merkezlerınde her sey var

Hic almadim anlmayida düsünmüyorum. Güvenmiyorum acikcasi. Magazalara gidip kendim incelemeden almam yerimseniben

Kuzum, ankete tıklayanlar için de teşekkür etmenin bir yolu var mı, yoksa gereksiz mi onlara teşekkür etmek? not: sadece soruyorum, yanlış anlama...

almam grundugu gıbı olmayabılır yada bedenıme olmaybılır hıc ugrasmam gerı gonder fılan para ıade

almıyorum. çünkü her sütyen bana uymaz... illaki denemem lazım. o yüzdende mutlaka deneyerek alacağım için,internetten almam...ama bildiğim bir marka devamlı aldığım bir model varsa
ölçümüde biliyorsam ısmarlayabilirim...

ya ben aliyorum ama , yani internet üzeri kataloglardan bilmem bazen istedigim modeller ve kalite yönünden iyi olanlar oluyor bende aliyorum......

Bir çok ürünü alışverişe çıkmaya vaktim olmadığından internetten alıyorum. Ama iç çamaşırını denemeden , kumaşına dokunmadan alamam sanırım.
Güvenlik konusuna gelince sanal kredi kartı kullanıyorum , almak istediğim ürünün fiyatı kadar limit belirleyip alışverişimi yapıyorum daha fazla tutar çekmeleri imkansız oluyor böylece.

X