İnternetten alışverişi ucuza getirme konusunda her şey

leonim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2012
8
0
Kızlar 4-5 yıldır evimin her türlü ihtiyaçlarını internette satış yapan sitelerden en ucuz şekilde yaptım. Hatta öyle bir durum oldu ki neredeyse ekmeği bile internetten alacak hale geldim :KK43:
Markafoni, Morhipo, Trendyol, Daybuyday, Unnado, Hepsiburada ........ ve daha niceleri....
hediye kupon ve kodlarını kullanarak 1000lerce alışverişim olmuştur. Alışverişin puf noktalarını, dileyen arkadaşlara paylaşabilirim.
Alışveriş yaparken kesinlikle kar edeceksiniz..

Herkese iyi forumlar ve ucuz alışverişler dilerim

açıkcası ben internetten alışveriş yapma özürlüyüm dür. hiç beceremem. bir kez elbise aldım. olmadı. zor geri gönderdim. küçük bir ilçede oturuyorum. aslında internetten alışveriş yapabilsem iyi olourdu benim için. her şeyi her yerde bulamıyorum çünkü.
bu konuda bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşırsan memnun olurum.

açıkcası ben internetten alışveriş yapma özürlüyüm dür. hiç beceremem. bir kez elbise aldım. olmadı. zor geri gönderdim. küçük bir ilçede oturuyorum. aslında internetten alışveriş yapabilsem iyi olourdu benim için. her şeyi her yerde bulamıyorum çünkü.
bu konuda bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşırsan memnun olurum.

Bu tür fırsat sitelerinden ucuz alışveriş yapmanın tek yolu onların çalışma mantığını bilmektir. Onlar devamlı yeni müşteri kazanmaya çalışırlar. üyelerinin artması için çoğu zaman hediye çeki adı altında mailler gönderirler. işte önemli olan da bu. O hediye çeklerini kendim istediğim zamanda nasıl alabilirim sorusudur.

Açıktan yazamayacağım bir çok fırsatlar, bir çok ipucular vardır. merak ettiğiniz her şeyi özelden de yazabilirsiniz. daha faydalı bilgiler verebilirim.

X