Göz Çevresi Bakımı İnstantly Ageless

aleynaanana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2017
3
0
27
Merhaba kızlar jeunesse markasının İntanstly Ageless kremini kullananız var mı ürün 2 dakika içerisinde göz altı torbalarını yok ediyor. Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşan oldu mu?

Torbalar için annem kafeinli roll-on kullanıyor garnier sanırım markası, aynı şekilde çay yaptığında deminden biraz ayırıp ılınınca gözüne pamukla kompres şeklinde uygularsan yine verim alırsın bir tarif daha var ama denemedik henüz eğer memnun kalırsak onuda yazarım .

jeunesse ürünü harika 2 dakikada etkisini gösteriyor bütün çevremde denedim
benimle irtibarata geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar jeunesse markasının İntanstly Ageless kremini kullananız var mı ürün 2 dakika içerisinde göz altı torbalarını yok ediyor. Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşan oldu mu?
Mericanın kesinlikle söylediklerine katılmıyorum, o sayfadan bende aldım, ilgi ,alaka süperdi, hatta ilgilenen bayan güzellik uzmanı ve faturalarını görerek aldım, ayrıca serum 1 ayda etkisini tam göstermiyor 3 ay düzenli kullanım gerekiyor, ben 2 dakikada gençlikten aldım bebek gibi oldu cildim eskiden sivilce içinde ve mutsuzdum, ben Temizleme jeli ve maskesinide kullandım..ageless kremide annemde kullanıyoruz hasta ve göz altı torbalarının gitmesi onu mutlu ediyor. Mericanda sanırım karalama kampanyası yapmış belliki , Dikkate almayın kesinlikle palavra.. klavye delikanlısı olmayın, Düzgün işini yapan insanların ekmekleriyle oynamayın bu kadar kolay.. Günah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…