instagram stories'e bakan kişi sıralaması

romantikqueen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
152
140
34
günaydın güzel hanımlarr :) sinsi ve fesatlara gün aymasın :S aramayan sormayan 10 günde huyu suyu değişen koca adaylarına da gün aymasın inşallahhh :) aslında bu konuda dertliyim ama sorum başkaa ayyy :)
instagram stories'e bakan kişi sıralaması neye göre kime göre değişiyor ? bilgisi olan var mı sırrını çözen var mı? stalk yapmaktan içim bayıldı da bazı kişileri yine de çözemiyorum bazı seyleri :)

bilgisi olan yazsınlar hayden bakemm

başlığın yeri burası değil ama yine de cevaplayayım :) o sıralama genelde en çok mesajlaştığın kişileri yukarıdan aşağıya doğru sıralıyor diye biliyorum. profilin açıksa seni takip etmeyenlerin ismini görürsen senin profiline girdiklerini anlayabilirsin. ben bu şekilde çoğu kez beni takipten çıkaran eski konuştuğumun sürekli profilimde gezdiğini görüyorum ve çok ta hoşuma gidiyor :)

:) teknoloji konusunu bulamadım yaa ondan olduu
önceden hikayeye en çok bakan en üstte oluyordu yada bana öle geliyodu. mesajlaştıklarım hiç yoktu en üstlerde. dünden beri bakıyom saçma sapan adamlar en üstte kalıyo değişmiş anlayacağın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…