İnstagram falcıları

Hatuni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
205
179
Arkadaşlar isteyen istediğini buluyor instagramda,öyle bir mecra haline geldi.ben şimdi özellikle en popüler olanlardan birinden ve bulduğum diğer birkaç olaydan bahsedeceğim.tanıyan bilen varsa yazsın lütfen;
Şimdi ben bu ara kişisel gelişim işlerinin yanında nedense fal olayına çok sardım.ilkinde sanırım kazıklandım.o da şu ; falcı.abla1 gibi bir hesaptı yanlış hatırlamıyorsam,yıldızname bakıyordu sözde ,atladım ve kazıklandım.100tl gitti.hemde telefonda konuşmadık bile,isim - soy isim - anne adı vs vs istedi sonra uzun bir msj attı ve çok kötüydü

Sonrasında biraz düzgün araştırıp,atlamamaya karar verdim.gerçek yorumlar buldum,yorum sahiplerine sordum,herkes bayılıyor kıza ve "uzmantarot" diye bir hesaptan sesli mesaj ile tarot baktırdım.kızın adı eda.olanı biteni çok güzel söylüyor ama hala içime sinmeyen şeyler var.en erken 5 ay biçti,5 ay içinde görücem doğru mu değil mi

Fakat beni sizde büyü var diye bir kadına yönlendirdi,kadınında instagram hesabı var,bilmem beraber mi çalışıyorlar,ayrı mı.çünkü fal 80tl - büyü bozumu 200tl .. Bak sen..

212fal diye bi yer var taksimde,orada da Öykü var.o da kahin gibi bir kız ama onda da aşırı fal yüklemesi var..yok geçmiş yaşamlarına bakalım,yok bilmemne açılımına bakalım.hem hepsi ayrı para hem tabiki garantisi yok ki..onda da içime sinmeyen yorumlar var

Şimdi siz hiç bu isimleri duydunuz mu tecrübeniz var mı ? Yada instagram hesaplarından tavsiye edeceğiniz biri?

Bende birkac isim görmüştüm (meleklerleenerji ve yyildiznamee isimli 2 tane hesap. Ben denemedim çok memnun kalan varmış devamlı müşterilerin yazılarını paylaşıyorlar ama nekadar doğru bilmiyorum deneyen varsa bilgilendirebilirmi bizi :)

O konuda da bilgilendireyim ; artık piri oldum :)
Sözde whatsapp konuşmalarından dialoglar yayınlıyorlar.bakıyorsun takipçi sayıları binlerce,ama yorum yok,beğeni de maksimum 7 tane falan..altında gerçek kullanıcı yorumları yoksa genelde onlar sahte falcılar oluyorlar.ben hatta yorum yapan kullanıcılara bile özelden msj atıyorum "şurda yorumunuzu gördüm,tavsiye eder misiniz,çıkar mı söyledikleri" gibi soruyorum.cevap gelene kadar da harekete geçmiyorum.ben iyi bir stalker'ım aslında :) ama ilkinde sabırsızlığıma yenildim.

Şöyle diyim uzman tarot için bana "6ayda bir mutlaka baktırırım daha hiç bir söylediği şaşmadı" yada "arkadaş gibi olduk,herşeyimi bildi,arada sorarım bi iki soru,para bile almaz bazen" diyenler olduğu için baktırdım.ama dediğim gibi bekliyorum.5 ay var.

Arkadaşim ayni şey bendede oldu çok para kaptirdim ama sonunda beni tatmin eden birini buldum ama bu dediklerin diyildi benim baktirdim hatice hoca

Gaybı Allahtan baska kimse bilemez..
Boşuna paranızı kaptırmayın..
Allah cc şah damarımızdan daha yakin bize,
Ondan dileyelim..
Yazik gunah bi dunya para veriyorsunuz.
Fal bakmak baktirmak haram..

Şimdi bu yazdiklarim hoşunuza gitmez belki ama yinede yazayim dedim.
Allah sıkıntılarımızı gidersin insaALLAH..

Valla o işlere para kaptıra kaptıra kendim işin uzmanı oldum aldım astroloji eğitimimi kendim kendime bakıyorum. Fal bi yere kadar sallamasyon tutarsa tutar tutmaz genelde. İnsanlar tabiki bir ümit bir endişe için gittiklerinden karşılarındaki insanın ne kadar saçma söyledigini farkedemiyor etse bile o ruh hali ile bunu sorgulayacak durumda degil. Arkadaşıma fal baktırdı ona resmen sora sora söylemiş falını. Ne anladım ki bu işten. Adam dönecek mi dönecek o iş olacak mı olacak hersey güzel olacak vs vs dedim arkadaşıma ya şu sokaktan birini de çevirsen o sözleri söylerdi ki.

Gerçekten sormak istediğim sorular var size,isterseniz özelden de yazabilirim; şöyle ki bende astroloji kursu almak istiyorum yaklaşık 4- 5 aydır kafamda fakat kurslar Ekim gibi başlıyor.siz kimden aldınız,kimi tavsiye edersiniz ? Artı ne gibi faydaları oldu ? Mesela kendiniz yada yakınlarınız için öngörüde bulunabiliyor musunuz,tutuyor mu çıkarımlar? Yada hayatınızdaki kişi yada işlerin sizin için doğru olup,olmadığını görebiliyor musunuz? Vs vs daha aslında çok sorum var sizi sıkmak istemem,bilerek gitmek isterim sadece bir bilenden daha iyi aydınlatacak kimse olamaz

Merak ettim 5 ay gecmis soyledikleri cikti mi

instragramda dua_fal isleri var, salihahanim. aceba bu kisi ile tecrube edinen birileri varmi. hikayelerde de sik sik canli yayin yapiyor. bereket islemi icin danismak istiyoruz. fiyatlari cok uygun. yardimci olursaniz sevinirim

instragramda dua_fal isleri var, salihahanim. aceba bu kisi ile tecrube edinen birileri varmi. hikayelerde de sik sik canli yayin yapiyor. bereket islemi icin danismak istiyoruz. fiyatlari cok uygun. yardimci olursaniz sevinirim
dolandrcymış o birini dolandrmş o kişi de ashtekarları ifşa sayfası açmış

Uzmantarot dedikleri çıktı mı çok zaman geçmiş ama? Acayip yorumlar var çok şaşırtıcı

Ay ciddi ciddi garantisi yok demiş bide:)
Bende faladdin yüklü,ordan arada sakasına tarot bakıyyorm.Ucretsiz.
Fal cafeler ,yok instada falcı aramalar saçma yanı hanımlar.
Adamn kendine hayrı olsa oturup millete fal bakmaz
100 tl yi sokaga atıyorsunuz,sonra yok buyu var dicek bide buyu bozma için vercm 200 tl
Seni ben bi bozarım nerden geldiğini anlayamazsın derim ona:)

arkadaşlar ayrı başlık da açtım ama instagramdan baktırıp memnun kalan ve önerebilecek olan varsa lütfen bildirebilir mi?

Valla dolandırıcı çok var doğru söylüyorsun. Fakat 1 ay önce bir arkadaşım instagram'dan falalba diye bir hesap attı Efe diye birisi. İnanılmaz bir adam. Geçmişimi, geleceğimi, düşündüğümü, konuştuğumu... Tavsiye ederim valla.

Bacım çok istiyorsan gel ben sana bakim boşuna para vermr millete bende iyi bakarım

Ben birine baktırmıştım instadan
Sanki bildi ya ama adını unuttum şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…