İnsanlar mı kötü ben mi kötüyüm anlamadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yuruyorlar yalan mı? Size facebook mesaj kutumu atsaniz sasar kalirsiniz. Resmen vana saldırmak için yer ariyorsunuz
hadi be çok güzelsin demek ki annemmmmm , tweet attın herkes öğrendi bu gerçeği erkekler azdı kudurdur yüzsüzlük zirvede kadın erkek hayvan çocuk bakmıyorlar. Hepsinin amacı tek.

İnternet ve Twitter böyle bir yer. Milletin tek derdi etkileşim kasmak. O yüzden önüne gelene sataşır, laf sokar, alay eder. İnsanlar gerçekten kötü, aptal ve zorbalar. Herkesle dalga geçecek bir şey bulabilirler. Sana özel değil. Kötüler..

Herkese yürüyen erkekler artık mesaj atmayın sizi engellemekten bıktım diye. Sonra hiç tanimadigim biri alıntılamış "Altınlara yuruyorlardır suna mesaj atmayın" tarzında.
Valla kim demişse güzel demiş ben güldüm

Yani siz kendinizce erkeklere laf sokmuşsunuz, sizden akıllı biri de çıkıp size cevabınızı verince 'ühühüühü herkes çok kötü' moduna girmişsiniz.

Ben erkeklere laf sokmadim. HERKESE YÜRÜYEN SEREFSIZLERI ELEŞTİRDİM NEDEN ANLAMAK ISTEMIYORSUNUZ?

Evet sırf bu yüzden dilimi geliştirip başka ülkeye gidecegim
Bir sürü imam hatip mezunu arkadaşım var, hiçbirinin dışlandığına şahit olmadım açıkçası. Sırf bu yüzden dışlananı da duymadım. Her şeyi çok dramatize ediyorsunuz ve bunun farkında değilsiniz. Bırakın ülke değiştirmeyi gezegen de değiştirseniz hep aynı sıkıntıları çekeceksiniz çünkü tamamen psikolojik. Psikoloğa gitmeniz lazım

Var dışlanan, ayrıca gerçekte ne yaşadığımı bilmeden sallamayin burada

Gercekten sizin derdiniz ne? Düzgünce yazıyorum bi kılıf uyduruyorsunuz yazdigima
valla ben çıkışımı yapar giderim , hayat senin hayatın. bana çok yazıyorlar diyorsun herkese yazıyorlar diyorum. Çocuk da bişey dememiş altınlarına yürüyorlar demiş komik de yani, buradan flört bile çıkartan çıkartır yani.

Flört mu? Siz şaka misiniz ya

Haklısınız ama ben kimseye siyaset konusmadim. İnsanların bi etiketleme hastalığı var. Mesela başörtülü imam hatip mezunuyum. İşte buradan insanları nasıl etiketlediğini siz düşünün
Tersini yapan da çok var.
Allah aşkına bunun için mağduriyet uydurmayın.
Açık olduğumda sokakta yollu muamelesi yapan adamlar olurdu. Kapalıyken arkamdan bana yobaz diye seslenenler oldu.
İkisi de benim başıma geldi. Bunu yapanların birbirinden farkı yok.
Sorun etiketler değil. İnsan ve kadına yaklaşım meselesi.
Buradan ekmek çıkmaz sana.

Senin sorunun kendinle barışık olmamak, kendini sevmemek, değer görme ve onaylanma arzusu.

Yanlış yerden yaklaşıyorsun.

Derdimi anlattım diye magduriyeti seviyor oldum.
hayir abi verilen onerileri dikkate almayip herkesi magdur olduguna, cok iyi olup degerinin bilinmedigine ikna etmeye calistigin icin magduriyeti seviyor oldun.

hayir abi verilen onerileri dikkate almayip herkesi magdur olduguna, cok iyi olup degerinin bilinmedigine ikna etmeye calistigin icin magduriyeti seviyor oldun.

Dikkate alıyorum elbette ama birisi bana twitter'da saldırdı ve buna komik diyenler olmus. Cidden şaka gibi ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…