İnsanlar mı kötü ben mi kötüyüm anlamadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birinin seninle alay etmesi sende bir sorun olduğu değil o kişide bir sorun olduğunu gösterir. Benle de çok alay edilirdi okulda. Lise sona kadar böyle devam etti bu durum. Çirkin de değildim neden ugrasirlardi bilmiyorum. Kendi eksikliklerini tamamlayamadıkları için bize sarıyorlar. Şu an arkadaş sayım çok çok az. 2 3 kişi. Hele bir ilişkim oldu fena aldattı 2 sene sonra. Erkeklere de güvenim bitti. Ailem dışında insan istemiyorum etrafımda. Güleryüzlü olmayı bırakıp daha sert durmaya başladım. İnsanlar benden hoşlanmadıklarında beni ezmek yerine susup arkamdan dedikodumu ediyorlar. Duymadığım sürece umrumda değil. İnternette görselini bulursan şikayet et. Malesef çoğu uygulamada görsellerimizin alınmasına izin veriyoruz

İsminden tutun cismime kadar dalga geçildi bende dalga gecmisimdir.bu kadar duygusal olmayın.bende ellerime kına yaktigim için dalga geçildim ne olmuş bu herkesi iyi herkesi kotu yapmaz.insaniz bazen sapitiriz bazen duzeliriz bazen rahibe bazen o biçim oluruz .her geçen gün huy değiştiriyoruz.belki onlar değil siz kotusunuz abartılı hareketler yapıp onları kışkırtıyorsuhuz milleti gunaha sokuyorsunuz.yani bu işler bıçak sırtı.mutlak iyi insan kötü insan yok insan içinde tüm duygular var budur insanı insan yapan.bu kadar takılı kaldığınız için panik atak olmuşsunuz yani aslında sizin takıntı hastalığınız panik atağa sebep olmuş.bende gençliğimde takıntı yaptım birşeyi panik atağa döndü rahatladım.yani bırakın insanları en büyük kötülüğü kendinize yapmışsınız.hastalik sahibi etmişsin kendini kötüyü dışarda arama içinde takıntıları da ara.

Gerçekten drama queen ' sin ... herşeyi psikolojik sorunlara bağladığımız için yaağğ öyle deme psikolojik sorunlarım var mevzusuyla kafule oluyor. Herkes beni sevsin onaylasın güzel bulsun takdir etsin vs vs.. aksi olunca üühühügü bunun psikolojik bir sorunla alakası yok ki altın taktım (başka konuda mücevher demişsin ) twitter da biri dalga geçti, geçsin zaten ilgi çekmek için koyuyorsun. Ne hayal ettin vayy bee ne zengin kız demelerini mi ?

Herkesin sizi sevmesi, fikrinizi tasvip etmesi, giydiğinizi taktığınızı beğenmesi mümkün değil.
Bunu kabul etmek gerek.
Siz kendi tercihlerinizden eminseniz milletin alay etmesine falan ne bakıyorsunuz?
Mesela ben sizin yerinizde olsam "resimlerimi almışlar mıdır?" diye dert edeceğime, seyyar kuyumcu gibi göründüğüm halimi gören birilerinin 10 lira için adam öldüren biri olup olmadığını dert ederim. Can güvenliğimi düşünürüm.

Yazmak istediğim her şeyi KudrAlobar yazmış sağolsun.

Yine de kendi cümlelerimle yazmak istedim. Bence çok abartmışsınız. Kim ne yapsın sizin fotoğraflarınızı? İnternet çağında bu tip şeyler bana garip geliyor. Zaten herhangi bir uygulamaya üye olurken izin ver dediğinizde fotoğraflarınıza erişim hakkı oluyor. Hiç sosyal medya kullanmamak bence bu çağda garip bir durum ama kişisel bir tercih. Bu yönde tercihiniz olabilir. Fotoğraflarım çalınırsa endişeniz yersiz ama.

İnanın evli barklı kadınım bana da mesaj geliyor. Profilim kapalı. Okumuyorum bile çoğunu. Size özel yazmıyorlar ki muhtemelen o amcalar herkese yazıyor.

Hatta hiç unutmam facebook var o zamanlar. Okey oynuyordum, mesaj atanlar çok oluyor diye profil resmimi simsiyah yaptım. Dayının biri naber güzellik yazmıştı

Evet hiç tanımadığınız bir insanın sizinle dalga geçmesi elbetteki doğru değil ama kim nerden bilsin sizin köyünüzdeki adeti. Altın takmakta şalvar giymekte günümüzde pek alışıldık şeyler değiller. Kişisel algılamayın o yüzden.

Siyasi görüşe gelince size tavsiyem insanlarla siyaset konuşmayın. Çok yakınlarım hariç kimseyle siyaset konuşmam.

Herkese mesaj atan erkeklerin benim altinlarimla ne alakası var?

Haklısınız ama ben kimseye siyaset konusmadim. İnsanların bi etiketleme hastalığı var. Mesela başörtülü imam hatip mezunuyum. İşte buradan insanları nasıl etiketlediğini siz düşünün

Haklısınız ama ben kimseye siyaset konusmadim. İnsanların bi etiketleme hastalığı var. Mesela başörtülü imam hatip mezunuyum. İşte buradan insanları nasıl etiketlediğini siz düşünün
tersini de yapan çok var. aa mini etekli yolludur bu diyen de var ? ne yapıcaz ? sosyolojik bir tez falan mı yazıyorsunuz amacınız nedir, imam hatipli oranı toplumda oldukça yüksek ne biliyorlar nereden mezun olduğunuzu alnınızda mı yazıyor ? her örtülü oradan mı mezun ? siz bunu eziklik olarak görüyorsunuz sorun bu.

anlamadım ? altınınızla dalga geçen kim ? size yürüyen kim ?

Bakın ben bir tweet attım. Herkese yürüyen erkekler artık mesaj atmayın sizi engellemekten bıktım diye. Sonra hiç tanimadigim biri alıntılamış "Altınlara yuruyorlardır suna mesaj atmayın" tarzında. Ama yürümenin altinlarla alakasi yok. O kadar sapık erkekler var ki istersen dünyanın en fakir insanı ol istersen çok çirkin yine de asılan asilir. Ama o şahsiyet tahminimce herkese yürüyen birisi kendi sapkinligini örtmek için muhtemelen benim profilimle alay etti. Ayrıca altınlar benim değil teyzemindi.

sizin yaptığınız saçma çünkü, komik çocukça .ilgi çekmek için deliriyorum demişsiniz adeta. herkes bana yürüyor, herkeslerrrr

Aciklasam da bu sefer imam hatip mezun matematiğe kafası basmiyor diye alay ediyorlar

Ben düz lise çıkışlıyım. Benim de matematiğe kafam basmıyor. Kendimle ben dalga geçiyorum, beynimin bir tarafı çalışmıyor herhalde diye. Bir başkası da söylese bozulmam. Bence çok alıngansınız siz. Vakit geçirmeden psikolojik destek alın derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…