🍀İnsan ilişkilerini özellikle de akrabalik ilişkilerini daha iyi hale getirmek için bildiğiniz dua esma var mı?🍀

Diloss1

🍒💐🪶🪽✨🫧
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
748
952
Iyi akşamlar arkadaşlar
Özellikle akrabalik ilişkilerini daha samimi ve seviyeli hale getirmek amaciyla okuyup faydasini gördüğünüz esma var mı? Bunun için ailem adına esma hatmi vs yapmak istiyorum fayda görenler paylaşırsa mutlu olurum💝 kötu niyetlilerin uzaklaşıp digerleriyle sacma sorunlar olmadan baris ve huzur içinde seviyeli bir ilestisim için.. Yani sizde de oluyomus bilmiyorum fuzuli sebeplerden sorunlar çıkıyo genelde kavga falan değilde tavır oluyo. Mesela yakinimiza kadar gelip haber vermeme gibi ister istemez moral bozuluyo. Bizim bildiğimiz sebep yok. Ben eminimki bununda devasi vardır. Mümkün olan en iyi haline gelsin istiyorum dua benim ruhuma deva oluyor hep.. şükürler olsun🤲

Canım benim kimse yorum yapmamış üstlerde kalsın diye yorum yapıyorum benim Bi fikrim yok ama. Sana tavsiye olarak bolca estağfurullah ve salavat çekmeni öneririm. Duaların kabul olmasında etkili diye biliyorum.

X