İnotisol ve hamilelik

muallime34bhr

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2023
12
2
28
Merhabalar arkadaşlar..
Polikistik overim ve eşimle bir suredir bebek istiyoruz. Kendiliğimden adet olmam çok zor. Doktora gidince kilo vermem gerektıgı söyledi ve buna ek olarak inotisol önerip en az 3 ay kullanman gerek dedi.Bunun haricinde her hangi bir kan tahlili veya başka bir şey yok. Merak ettiğim şey benim gibi ilaç olmazsa kendiliğinden adet olamayan ve inotisol kullanıp hamile olan arkadaşlar var mı acaba? (İnotisole başlamadım henüz başlayacam insallah..)

İnositol çok iyi birşey düzenli devam edin adet düzenliyor kaliteli yumurta için şekeri düşürüyor. İnsülin direnciniz var muhtemel. Tsh ve diğer kan değerleri de önemli ama daha kapsamlı baktırsanız iyi edersiniz. Tsh 2.5 altı olması gebelik için kolaylaştırıcı. Sonrasında bebek için önemli.

Doktor hiç kan tahlilinden bahsetmedi inositol yoluyla adet olursam eğer kendim gidip kan tahlili vermek isteyecem çünkü değerlerim hakkında hiç bir fikrim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…