Inositol ve folik asit

Basakeylul55

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2022
47
4
36
Merhaba arkadaşlar inositol ve folik asit içerikli toz bir vitamin kullanmaya başladım burda görmüştüm kullanıp hamile kalanları... doktorum bana farkli bi ilac vermisti garantide vermisti bebek olcak diye ama pahali geldigi icin alamamistim bunu aldim ve icmeye basladigimdan beri dilimde kuruluk var sanki yara olmuş gibi geriliyo kuru kaliyo dilim bi tuhaf... bu ilaci kullanip ayni etkileri yasayan varmi? O pahali dediğim ilacida bi ablamada yazmis doktor o almis icti 5 yildir bebegi olmuyordu simdi hamile... 12 tanesini icmis geri kalani bana verdi yarin ona başlayacam cunki bu kullandigim dilimi kötü yapti... kullananlarin yorumunu bekliyorum... pahali dedigimin ismide foliborn myforce... 3 ay iç demisti doktor ama kadin daha 12 içmeye hamile kaldı... dua edin nolur bende bu ay hamile kalirim insallah 🙏

Kuzum inşallah bu ay sağlıklısı ile hamile kalırız 🤲🏻🌸 dilini kurutuyorsa bol bol sıvı tüket vücudun susuz kalmasın pek çok ilacın yan etkisinde var maalesef

Merhaba arkadaşlar inositol ve folik asit içerikli toz bir vitamin kullanmaya başladım burda görmüştüm kullanıp hamile kalanları... doktorum bana farkli bi ilac vermisti garantide vermisti bebek olcak diye ama pahali geldigi icin alamamistim bunu aldim ve icmeye basladigimdan beri dilimde kuruluk var sanki yara olmuş gibi geriliyo kuru kaliyo dilim bi tuhaf... bu ilaci kullanip ayni etkileri yasayan varmi? O pahali dediğim ilacida bi ablamada yazmis doktor o almis icti 5 yildir bebegi olmuyordu simdi hamile... 12 tanesini icmis geri kalani bana verdi yarin ona başlayacam cunki bu kullandigim dilimi kötü yapti... kullananlarin yorumunu bekliyorum... pahali dedigimin ismide foliborn myforce... 3 ay iç demisti doktor ama kadin daha 12 içmeye hamile kaldı... dua edin nolur bende bu ay hamile kalirim insallah 🙏
Nasıl kullandınız ilacı acaba bende hamile kalmak istiyorumda bilgi verirmisiniz biraz

Ablanın kullandığı gerçekten pahalıymış . Şuan baktım da 630 ₺ diyo . Ama içerik olarak inofolic le aynı gibi . İkisini de kullan ama farklı dönemlerde kullan . Birini bi ay, diğerini öteki ay. Artık hangisi etki ederse … inşallah da hayırlısıyla olur bebişin

Ablanın kullandığı gerçekten pahalıymış . Şuan baktım da 630 ₺ diyo . Ama içerik olarak inofolic le aynı gibi . İkisini de kullan ama farklı dönemlerde kullan . Birini bi ay, diğerini öteki ay. Artık hangisi etki ederse … inşallah da hayırlısıyla olur bebişin
İnşallah bu ay denicem alıp bakalım peki siz nasıl kullandımız aç tok günde kaç kere

İnşallah bu ay denicem alıp bakalım peki siz nasıl kullandımız aç tok günde kaç kere
Ben inofolic combi kullandım 2 ay . Doktor vermişti . Çatlatma iğnesi yapcam demişti ama iğneye gerek kalmadan yumurtlamıştım ikisinde de . Ama eşimde sorun çıktı bu yüzden gebe kalamamıştım. Rahim filmi çektim tüplerim açıkmış. Rahim filmi sonrasındaki ay gebelik ihtimali çok yüksekmiş . Bende kimyasal gebelik geçirdim 10 gün önce . Bu ay inofolic pembe ye başladım toz olanına . Daha etkili diye duydum. Doktorum bana sabah akşam aç kullan demişti diğerini . Bunu da öyle yapıyorum ve kutunun kapağında da aç kullanın yazıyo . 3 gündür kullanıyorum yumurtalarımda ağrı başladı bile . Ama ben Şuan clife macun aldım ikisini aynı anda kullanıyorum. Umarım bi zararını görmem 🤦🏻‍♀🫣 eşime de çakşır başlicam yarın. Eşinizde sorun yoksa bile içirin çakşırı. Çok iui geliyor hem kadın hem erkek için. Faydasını görürsem mutlaka yazıcam buradan

Merhabalar folıborn kullandınız mı

Sonuç ne oldu merak ettim cevap yazarsanız sevinirim

Bende foliborn myforce ile hamile kaldım.ankarada doktorum yazmıştı.tadıda çok güzel etkiside kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bende foliborn myforce ile hamile kaldım.ankarada doktorum yazmıştı.tadıda çok güzel etkiside kesinlikle tavsiye ediyorum.
Ayyy gözünüz aydin cok sevindim darisi bize insallah🤲🤲🤲🧿🥰🥰nekadar süreyle kullandınız günün hangi saati kullandınız ben bi türlü duzenli icmiyorum yaaa sorunum o , artik öyle umidimi kaybettim ki hic bisey yapmak istemiyorum

Ayyy gözünüz aydin cok sevindim darisi bize insallah🤲🤲🤲🧿🥰🥰nekadar süreyle kullandınız günün hangi saati kullandınız ben bi türlü duzenli icmiyorum yaaa sorunum o , artik öyle umidimi kaybettim ki hic bisey yapmak istemiyorum
Kahvaltodan sonra düzenli içtim ben,hatta ilk hafta sabah akşam içmiştim.şekerimi düzenleyeceğini söylemişti doktorum 4 kg verdim.3 ay kullanacaktım ama 70.günde hamile kaldım

Sonuç ne oldu merak ettim cevap yazarsanız sevinirim
Malesef yok bisey :KK43: adetim 3 gün geçikti kaset test yaptim negatif eğer sabaha kadar olmazsam sağlık ocağında kan verecem... çok sıkıntılı bir ay yaşadım stresten dolayı geçikme olduğunu düşünüyorum bi yandanda deli bi umut var içimde :KK43:

X