Gebeliğe Hazırlık İnofolic kullananlar bakabilir mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ponciksi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
1.460
2.488
Merhaba kızlar PKO sendromum var bu ay femara ve inofolic combiyi bir arada kullanıyorum. Pembe kutu ile mavi arasında fark var mı acaba? Günde kaç defa kullandınız? Doktor 2 dedi eczacı ve prospekts 1 diyor kafam karıştı iyice

Ben femara ile hamile kaldım inofolic pembe kullandım günde 1 tane toz olanını

Fark yok diye biliyorum bende sabah akşam günde iki kere alıyorum mavi olanı kullanmıştım

Mavi olanı ve günde 1 kere tok kullanıyorum doktorun 2 dediyse öyle kullan belki de değerin düşüktür ondan uygun görmüştür doktorun

Bende de pko var sadece inofolic verdi pembe iki defa kullandım günde ve ilk ay icmemde hamile kaldım

Bende de pkos var. Adetlerim aşırı düzensizdi ve çok uzun sürüyordu inofolic in mutlaka combi olanını kullanacaksın dedi doktor. Günde 1 kullandım. Kullandığım ilk ay adetlerim hemen düzene girdi 2 kutu kullandım ve sonra hamile kaldım. İnşallah size de şifa olur

Sağol canım inşallah hangini kullandın acaba pembe mi mavi mi

Bende inofolic 3 ay kullandım mavi kutu olandan sonra famera kullandım gebe kaldım. Etkili oluyor bence inofolic

Bence fark vardır. Çünkü benim doktorum mavi olanı kullanıcaksın diye özellikle vurguladı. Bende de pcos var. Günde 2 kere kullanıyorum yaklaşık 1 senedir

Ben de pembe şase olanını aldım mavisi yoktu acaba çok farkı var mıdır ki eczacıya kapsül ve toz olanı arasındaki farkı sordum toz olanın içeriği daha zengin dedi o yüzden onu aldım kafam karıştı bırakıp mavi mi alsam kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…