Inofolic ilaci

zikzak0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2014
66
22
Selam, Inofolic sizde ne kadar sürede etki etti aynı zamanda ovulasyon testi kullandınız mı? Yumurtlama sürecine nasil bir katkıda bulundu belirtilerine ?

Bu ay kullanmaya basladım 1 tablet bıttı ıkıncıse yarısındayım vitamın sonucta bı kan tahlıllerınde yararını anlarız tahminimce ovulasyon testıde bu ay kullanıyorum yumurtlayayı gordum degerlendırdım reglimş beklıyorum

Ben üç ay kullandım gebelik olmadı arkadaşım kullandığı ay hamile kaldı
Ben bu ay folik asidi on gün kadar kullandım bir kutu yanında duphaston kullandım regl günüm gelmeden test yaptığımda pozitif çıkmıştı yumurtlama takibi yapmadım ama 11. Günden itibaren 25. Güne kadar kullanmistim ve folik asit bir ilaç değil B9 vitamin takviyesi bildiğim kadarıyla

Bu ay kullanmaya basladım 1 tablet bıttı ıkıncıse yarısındayım vitamın sonucta bı kan tahlıllerınde yararını anlarız tahminimce ovulasyon testıde bu ay kullanıyorum yumurtlayayı gordum degerlendırdım reglimş beklıyorum
Hadi hayırlısı dilediğin gibi olsun inşallah

Selam, Inofolic sizde ne kadar sürede etki etti aynı zamanda ovulasyon testi kullandınız mı? Yumurtlama sürecine nasil bir katkıda bulundu belirtilerine ?
Ben inofolic combi hp kullandım mavi kutuluydu sadece kilo vermemi sapladı ne hikmetse gebelik oluşması 3 ay kadar kullanmıştım geçen yıl

Benim doktorum buna boşuna para vermene gerek yok herhangi bir folik asit içebilirsin demişti daha sonraki aylarda gebelik oluşmayınca femara ile beraber inofolic kombi önerdi şansımıza arttıralım demişti yine de gebelik olmadı rahim filmi de çektirdim 2 ay önce

X