İnofolic Combi

Super Moms

14.o2.2o13👶
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
104
453
Kızlar selam aranızda inofolic combi kullanıp hamile kalan var mı ikinci gebeliğim olacak olursa

Kızlar selam aranızda inofolic combi kullanıp hamile kalan var mı ikinci gebeliğim olacak olursa
Merhaba.Ben düzenli kullandım bir süre . 2 buçuk kutu bitirmiştim ki hamile olduğumu öğrendim.. ama malesef kalp atışı duyamadk kürtaj olmak zorunda kaldm.. tabi bunun ilaçla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Şuan tekrar kullanmaya başladm inanıyorum ben iyi geldiğine

hangisini kullandınız pembe var bi de mavi bende pko var hangisini almalıyım acaba

hangisini kullandınız pembe var bi de mavi bende pko var hangisini almalıyım acaba
Mavisini kullanıyorum ben.. günde 1 kere aç karnına... pembesinide kullanan çok var bu sitede.. mavisi hap şeklinde , pembesi toz şeklinde suya karıştırılıyor..

Ben varım cnm ilk hamile kaldığımda inofolic kullanmıştım pkoyum şimdi ikinci istiyoruz onun için içmeye başladım hayırlısıyla

Ben geçen ay kimyasal geçirdim bu ay kullandım ve hamile kaldım çok şükür

hangisini kullandınız mavi mi pembe mi ? ve sizde de pko var mı adetleriniz düzensiz mi
Ben de pko yok. Mavi kutu olani kullandım. Ama yumurtalıkları çok iyi çalıştırdığını düşünüyorum

hangisini kullandınız ilk gebeliğinizde mavi mi pembe mi
İnofolic toz şaşe pembe kullandım cnm doktor vermişti pko var evet cnm bendede ondan önce matofin klomen fln kullandirmisti olmadı onlarla rahim filmidr çekilmiştim enson inofolicle hamile kaldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…