İnofolic combi

Childdevelopment

☘️
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2022
4.300
4.688
Kizlar 14 aylik evliyim. Hic Korunmuyoruz ama gebe kalamadim henüz. Tüm kontrolleri yaptirdim neydesey hersey normal. Eşimde. Son kontrole gittigimde dr inofolic combi verdi. Kullanan hastalari genelde kısa sürede gebe kaldiklarini ama kesin olmadığını söyledi bende 4 gündür kullanıyorum. Kullanip faydasını gören var mi?

Kizlar 14 aylik evliyim. Hic Korunmuyoruz ama gebe kalamadim henüz. Tüm kontrolleri yaptirdim neydesey hersey normal. Eşimde. Son kontrole gittigimde dr inofolic combi verdi. Kullanan hastalari genelde kısa sürede gebe kaldiklarini ama kesin olmadığını söyledi bende 4 gündür kullanıyorum. Kullanip faydasını gören var mi?
Folik asit o bende kullanmistim insaAllah sizde ise yarar

ben pcosluyum 1ay kullandım işe yaramadı :KK43:

Sizde ne faydasi oldu
Bende bi faydasi olmadi ama benim rahmim T seklindeymis 13 yildir tedavi oluyodum defalarca hsg cektiriyodum daha bu son tedavimde ogrendim T sekli rahim oldugunu yani zaten gebe kalamazmisim ben o yuzden icinizi ferah tut bi sorun yoksa insaAllah faydasi olur

Bende bi faydasi olmadi ama benim rahmim T seklindeymis 13 yildir tedavi oluyodum defalarca hsg cektiriyodum daha bu son tedavimde ogrendim T sekli rahim oldugunu yani zaten gebe kalamazmisim ben o yuzden icinizi ferah tut bi sorun yoksa insaAllah faydasi olur
İnşallah ya sorun yok ama henüz olmadi. Allah şifa versin size de bence nasip kısmet ne olursa olsun Rabbim nasip edecekse ediyor biz hiç bişey yapamıyoruz

Arkadaşlar bende bir kutu kullandım . Takvime gore bazen bir gün bazen iki gün önce yumurtlamak olur. Ama hiç bu kadar erken olmamıştı. Bu ay 4 gün önce yumurtlama oldu. Polikistik over hastalari kullanıyormuş sanırım. Bende biraz prolaktin fazlaydı. Onun dışında bir problem yok. Başka bir takviye aldım şuan. İse yaradı mı bilmiyorum. Daha bata var.ama devam etsem mi diye de düşünmüyor değilim. Böyle bir etki gören var mı acaba aranızda?

Ben 3 yıldır uğraşıyordum. Doktor tavsiyesi olmadan inofolic combi kullandım. Kullandığım ay hamilelik oldu. Hiç beklemiyordum böyle bir sonuç. Çok mu heyecan yaptım bilmiyorum kan değerlerim düşmeye başladı. Sonrasında kürtaj olmak durumunda kaldım ne yazık ki..

X