İnofolic combi tablet mi inofolic toz mu ?

Merhaba Allah bağışlasın konu eski ama bişey soracaktım inofolic combi mavi kapsülü hergün aç mı tok mu ve kaç tane kullandınız yumurtlama döneminde de içiliyor mu?
Detaylı bilgi verirseniz sevinirim
Bende pko yok ama hamile kalamadım kürtajdan sonra 15 ay geçti yumurta kalitemden şüpheleniyorum bunu bende kullansam fayda eder mi sizce?
Eder diye düşünüyorum sabah akşam içmiştim ben tok karna Allah raZİ olsun rabbim sizede nasip eder inşallah

Böyleydi cnm benimki

Eklentiler

• images-1.jpeg
    images-1.jpeg
    13,4 KB · Görüntüleme: 16
Eder diye düşünüyorum sabah akşam içmiştim ben tok karna Allah raZİ olsun rabbim sizede nasip eder inşallah

Amin Allah razı olsun canım bide miyositol positive adlı bi takviye varmış onda da inofoliğin içinde olan inositol var ama daha yüksek dozda
Ayrıca folik+çinko+biyotin de içeriyor
Onu almayı düşünüyorum

Merhabalar ben de yeni basladim pembe kutuda toz olanına. Satın alırken kapsül mu toz mu bilemedim eczacim toz olanin içeriği daha yüksek dedi baktım
Myo-inositol pembe toz olanda 2.000mg iken kapsül olanda 600 mg. Hayırlı haberlere vesile olur inşallah reglimin 26.gunu kullanmaya başladım o akşam aşırı uzayan akıntı gördüm geç yumurtlama belirtisi olabilir mi acaba 🙄

X