İnofolic combi tablet mi inofolic toz mu ?

Buhayatbenim

Can parçam oğlum
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2012
3.180
3.464
Bende hafif pko var ben tablet (kapsul olandan iftarda ac karnina aliyorum gunde bir kez ) bitince toz almayi dusunuyorum kullananlar ve hamile kalanlar yazabilir mi acaba...

bende kapsul olanını alıyorum bir aydır doktor verdi...şimdilik bi faydasını görmedim beklemedeyim

Hanimlar bir kac yere yazdim ama cevap alamadim inofolic ile hamile kalanlar ya da vesile oldugunu dusunenler nerdeler yazabilirler mi bende de hafif pko var

Hanimlar bir kac yere yazdim ama cevap alamadim inofolic ile hamile kalanlar ya da vesile oldugunu dusunenler nerdeler yazabilirler mi bende de hafif pko var
Tablet olanını kullandım 2.vi kutumda hamile oldugumu ögrendim pko vardı 8 aydır onla boğuşuyordum nasip kısmet combi yi tavsiye ederim

Daha once toz olandan 2 kutu kullandim
Bir kutu da folidoce 28 tablet kullanmistim sonuc alamadim
Dun doktorum folbiol 50 tablet verdi canim

Buhayatbenim seni bayadır takip ediyorum canım hamilesin tebrik ederim sağlıkla hayırla kucağına al inşAllah inofolicle hamile kaldın sanırım değil mi?

Onu ALLAH bilir evet yada hayir diyemem canim ama 2kutu kullandim 2.kutu bitmeden kaldim..amin ALLAH razi olsun canim rabbim sana da nasip eylesin insallah

amin amin bende 2. kutudayım ve ilk defa yumurtam çatladı yanıltmıyorsa ovulasyon testim tabi. inşAllah tutar bu ay dua eder misin bana , pcos var mı peki ?

amin amin bende 2. kutudayım ve ilk defa yumurtam çatladı yanıltmıyorsa ovulasyon testim tabi. inşAllah tutar bu ay dua eder misin bana , pcos var mı peki ?

Etmez miyim ederim tabi yuce rabbim tez vakitte hayirli ve saglikli bebislerle kucagini doldursun insallah canim....pko bende hormonlarda yoktu ultrasonda hafif dedi hafif pko dedi biri digeride sende yok dedi ...iki doktora gitmistim.

Allah razı olsun canım.. benimde tek prolaktinde sıkıntı var ama ultrasonda da var adetim çok düzensiz kilo vermeye çalışıyorum bklm

Ben matofin kullandim cnm kilo verdim ve adetlerim duzeldi ...yumurtlama duzeldi hamile kaldim... Sogan kuru ictim ve prolaktini testere disli aslan pencesi.kuru dusuruyo arastir ic.

Tablet olanını kullandım 2.vi kutumda hamile oldugumu ögrendim pko vardı 8 aydır onla boğuşuyordum nasip kısmet combi yi tavsiye ederim

Merhaba Allah bağışlasın konu eski ama bişey soracaktım inofolic combi mavi kapsülü hergün aç mı tok mu ve kaç tane kullandınız yumurtlama döneminde de içiliyor mu?
Detaylı bilgi verirseniz sevinirim
Bende pko yok ama hamile kalamadım kürtajdan sonra 15 ay geçti yumurta kalitemden şüpheleniyorum bunu bende kullansam fayda eder mi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…