İnofolic combi hakkında tecrübelerinize ihtiyacım var hamile kalan var mı bu ilaçla

Helloica

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
72
19
Hanımlar iyi akşamlar inofolic combiyi burda duymuştum kullanalar var mı doktora danışmak gerekir mi yoksa kullanmakta bir sakınca yok mu bir de bunu kullanıp hamile kalanlar var mı ???

Doktor kontörlünde olması şart mı peki ilaçı kullanmak için
Benim çok şükür hamile kalma sorunum yoktu sadece yumurtam daha güzel gelişsin istedim sipariş verdim 124 TL hemen yolladılar kullandım zaten folik asit üstünde de ilaç değildir yazıyor. Ben kendim aldım ama en önemlisi ovulasyon testi

Benim çok şükür hamile kalma sorunum yoktu sadece yumurtam daha güzel gelişsin istedim sipariş verdim 124 TL hemen yolladılar kullandım zaten folik asit üstünde de ilaç değildir yazıyor. Ben kendim aldım ama en önemlisi ovulasyon testi
Benimde hiçbir sorunum yok bütün herseyi temiz bir cocugum var çok şükür ama ikinciye kalamıyorum hangi ovulasyon testini kullandınız süreci anlatır mısınız biraz yani belki en ufak bir detay bana ışık olabilir ♥️🥹

Benimde hiçbir sorunum yok bütün herseyi temiz bir cocugum var çok şükür ama ikinciye kalamıyorum hangi ovulasyon testini kullandınız süreci anlatır mısınız biraz yani belki en ufak bir detay bana ışık olabilir ♥️🥹
Labuquick marka ovulasyon testi aldım her gün yaptım pikten önceki 2 gün pik günü çatlama gününu değerlendirdim 🌼

Merhaba günde kaç tane aldınız inofolic

Ben de ikinciye gebe kalamıyorum doktor bu ilacı önerdi ama bulamadım eczanelerde şimdi inter etten getirt3cem inşallah ise yarar

X