Saç Bakım Ürünleri inneov densite tablet kullanan varmıı?

sevilik

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
57
0
40
bu tableti kullanan varmı acil yardım edin yoksa kafamda tek bir tel kalmayacak:sinifsinif:

benim 1 kutu bitmek üzere anlıyamıyorum saçlarım biraz daha güçlü gibi ama badem ve zeytinyağıda kullanıyorum ve cildide güzelleştiriyormuş öyle duydum

cildi güzelleştirdiğini hiç duymadım ama sanırım kullanmaya başlamalıyım galiba başka hissettiğin bi değişiklik varmı

yok tam anlıyamıyorum ama dökülme sıfır gerçi öncedende çok dökülmezdi zaten yeşil çay üzüm çekirdeği çinko gibi vitaminler var içinde banada eczacı arkadaşım tavsiye etmişti zaten 3 kutu bitirmek gerekiyormuş tam etkiyi anlıyabilmek ama kullananların memnun olduğunu söyledi ama benim yoğun saç dökülmesi yok önlem amaçlı kullanıyorum ilk başta saçlarım yıpranmadan dolayı kopmaya başlayınca dökülüyor zannettim korktum fakat dipten değil röfle yerlerindenmiş fakat saçlarım çok yıprandı açtırma işlemlerinden korktum birden ne varsa aldım saçım için artık okadar çok şy uygulamaya başladımki saçıma hangisi hangisinin etkisi bilemiyorum artık ama sende dökülme varsa eğer saç için okadar çok şey araştırdımki sarımsak ve zeytin yağı karışımı baya iyiymiş araştırmalarım sonucu

ben priorinle inneov arasında kalmıştım geçen yıl priorini çok övdükleri için onu aldım ve 4 ay içtim ,ama dökülmeyi kesmedi ufak saçlar çıkardı bu yılda dökülmem devam ettiği için medobiotinaldım,2 gündür içiyorum mucize gibi bir tablet kullananların hepsi çok memnun faydasını görürsem burayada yazarım dökülme problemi çok moel bozucu sağlıklı gür saçlar diliyorum.

Bugün eczacı tavsiyesi ile İnneov Densite aldım. Eczacı yıllardır tanıdığımız bir kadın ve yan etkisi olmadığını ve çok faydalı bir ürün olduğunu üzerine basa basa söyledi. Saçlarım yeni dökülmeye başladı, araştırdım, cerrahi müdahale geçirenlerde 2-3 ay sonrasında dökülme başlayabiliyormuş (herhalde narkozla ilgili bir durum), ben de hemen hemen 3 ay önce bir ameliyat geçirmiştim, sanırım ondan dökülüyor. Saçlarım benim için çok önemlidir, çok gür ve uzundur bu yüzden dökülmelerine hiç tahammülüm yok. Bu tableti kullanan ve fayda gören (ya da yan etkisi ile karşılaşan) varsa yazabilir mi lütfen?

Bugün aldım 3 kutu. Şuan çok avantajlı , 2 tane alınca üçüncüsü bedava. Yani tanesi 50 liraya geldi.Neyse içmeye başladım günde iki defa arka arkaya içiliyomuş.Başladım etkisi olursa haber vericem ama saçlarım o kadar döküldüki eski gür haline umarım yeniden kavuşabilirim

açıkçası yeni saç çıkarmadı kafamda ama dökülme tamamen durdu saçlarım avuç avuç dökülüyordu şimdi bir iki tel :KK3:

kızlar banada doktor verdi ama faydası varsa alim fiyatı nedir bilmiyorum gercenten varsa alim yani

kızlar banada doktor verdi ama faydası varsa alim fiyatı nedir bilmiyorum gercenten varsa alim yani

kIZLAR BENDE DÜN BİR ABLAMDAN DUYDUM YILAN YAĞI VE HAKİKİ ZEYTİNYAĞI COK GÜZEL UZATIP SAÇ KALİTESİNİ YÜKSELTİYORMUŞ....dENEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM...

doktorumun tavsiyesiyle yarın inneov tablet alacağım kansızlık varmış biraz. Bu tablet saç dökülmemi durdurur umarım

Bana bu ürünü Cilt dr um verdi.3 kutu aldım.İlk kutu yu bitirdim.Yoğun bir saç dökülmem vardı ama şu an çok azaldı.Daha kullanacağım 2 kutu var ama bayağı azaldı dökülmem tavsiye ederim herkese..

bu ürün inneov günde iki tablet sabah1 ve aksam 1 ac karnına alıyorum 3 kutu aldım 2 si bitti 3.süde bitecek hiç bir etki yok tepesi neredeyse yok oldu sacımın hergün 1 avuc dökülüyor. utanıorm saclarımdan. :KK43:(

Şuanda Viyana'da yaşıyorum. Buradaki eczaneye gidip saçlarımın ince telli olduğunu,onları güçlendirmek ve dökülmesini engellemek istediğimi söyledim. Eczanedeki görevli bana inneovu önerdi. Yalnız bunu kullanmayı bıraktığında eski haline döner dedi. Tam inneov alayım derken "crescina" adlı markanın tanıtımı vardı. Saç dökülmelerinde %100 etkili olduğu klinik araştırmalarca kanıtlanmış. Yılda iki ay kullanmak gerekiyormuş. Tanıtımı yapan kadınla baya konuştum, internette de araştırdım. Gerçekten etkili bir ürüne benziyor. Hakkında hiçbir şikayete rastlamadım. Aksine olumlu yorumlar okudum. 1 aylık kullanım serumlarının fiyatı burda 94 euro. Pahalı geldi bana. Türkiye'ye dönünce ilk işim almak olacak. Öğrendiklerimi sizinle de paylaşmak istedim..İyi günler herkesee:)

X