inglotta nişan veya gelin makyajı yaptıran var mı??

lifetime

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2010
291
3
selam kızlar kardeşim nişanında makyajını ya mac yada inglotta yaptırmak istiyo tabi bende:) mac 120 tl dedi inglot 75 tl sorum şu ki inglotta yaptırsak pişman olurmuyuz daha önce orda yaptıran arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? mesela inglot porselen makyaj mı yapıyo hani diyolar tv makyajı kryolayn bide herkes makyözüne göre değişir demiş makyözün iyisi var kötüsü var demiş.nişan sabahı kalkıp taa mecidiyeköye gitcez o telaş arasında pişman olmayalım yani dimi yardımlarınızı bekliyorummm...

biz makedonyada düğüne gttik akrabamız makyözdü onun herseyi mac tı en kalitelisinin o oldugunu söyledi ve gelinimize bi makyaj yapı harkiaydı bide takma kirpikler taktı nfiti diğer marka hakknda fikrm yokk bece orda yaptranlara danışın vde ordaki referanslara bakın

biz makedonyada düğüne gttik akrabamız makyözdü onun herseyi mac tı en kalitelisinin o oldugunu söyledi ve gelinimize bi makyaj yapı harkiaydı bide takma kirpikler taktı nfiti diğer marka hakknda fikrm yokk bece orda yaptranlara danışın vde ordaki referanslara bakın

öncelikle cevap verdiğin için sağol:)
işte orda yaptıranları bi türlü bulamıyorum
fikir almak istiyorum ama kimse yaptırmamış galiba...

selam kızlar kardeşim nişanında makyajını ya mac yada inglotta yaptırmak istiyo tabi bende:) mac 120 tl dedi inglot 75 tl sorum şu ki inglotta yaptırsak pişman olurmuyuz daha önce orda yaptıran arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? mesela inglot porselen makyaj mı yapıyo hani diyolar tv makyajı kryolayn bide herkes makyözüne göre değişir demiş makyözün iyisi var kötüsü var demiş.nişan sabahı kalkıp taa mecidiyeköye gitcez o telaş arasında pişman olmayalım yani dimi yardımlarınızı bekliyorummm...

merhaba canm valla zamanı geçtimi bilmiorum ama cevap vermk istyrm :KK3: inglotta makyaj yaptran biri olarak çok memnunm erkek arkadaşımn çok yakın arkadaşı makyözdü bana yaptı ama tabi bizden para almadı bence inglotun ürünleri çok kaliteli :nazar: bence son güne bırakma deneme yaptr falan yüzüne giden makyaj çok en önemlisi..

merhaba canm valla zamanı geçtimi bilmiorum ama cevap vermk istyrm :KK3: inglotta makyaj yaptran biri olarak çok memnunm erkek arkadaşımn çok yakın arkadaşı makyözdü bana yaptı ama tabi bizden para almadı bence inglotun ürünleri çok kaliteli :nazar: bence son güne bırakma deneme yaptr falan yüzüne giden makyaj çok en önemlisi..

inglot ürünlerimi kaliteli ???? :KK60:

ben ordan ilk alışverişimde bi eyeliner aldım,tester denedim parmağımla ovuşturuyorum eyeliner çıkmıyo plastik gibi kaldı öyle aman dedim ne güzelmiş akmaz kokmaz,hemen aldım eve geldim sürdüm gözümü açıp kapadıkça bile silinip gitti düşün,sonrasında bir fondöten aldım kapatıcılığı mükemmeldi testerda,aldım evde sürdüm su gibi bişi anladım ki inglot çok kalitesiz bi marka,pazar malı makyaj malzemeleriyle eşdeğer tutuyorum en inglot ürünlerini

75 ile 120 tl arasında çok fazla bir fark yok mac çok kaliteli bir marka inglota göre macta yaptırın bence :KK61:

evet canım atlattık nişanı mac malzeme kullanan bi kuaföre gittik orda yapıldı çokda güzel oldu
inglot biraz ters kaldı bize yetişemeyiz diye korktuk ama inglotta kesinlikle bi makyajımı yaptırmak istiyorum çok memnun kalmış yaptıranlar duyduğuma göre.

X