İngiltere'ye kedi götüreniniz var mı?

Gao

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2024
662
885
Merhaba. İngiltere'ye taşınacağız. 2 yetişkin kedimizi de götürmek istiyoruz. Kabinde götüremeyeceğimizi biliyorum. Götürdüyseniz nasıl bir yol izlediniz anlatabilir misiniz?

Hangi firmayla ucacaksiniz kabinde de goturebiliyorsunuz diye biliyorum.

Biz de ilk defa kedimizi goturecegiz yurtdisina kuduz titrasyondan sonra 3 ay bekleme süreci var dediler biz beklemedeyiz suan sonra tarim orman bakanligina gidiliyormuş ucustan onceki 48 icinde oradan onay mi aliniyor ne daha oralara varamadik. 🙄

Kabinde goturebilirsiniz kim dedi ki alinmiyor diye?

Merhaba. İngiltere'ye taşınacağız. 2 yetişkin kedimizi de götürmek istiyoruz. Kabinde götüremeyeceğimizi biliyorum. Götürdüyseniz nasıl bir yol izlediniz anlatabilir misiniz?
Sadece İngiltere kabul etmiyormuş kabine. Uçağın altında gitmesi gerekiyormuş. Avrupa ülkeleri pet in cabin kabul ediyor evet.

Hangi firmayla ucacaksiniz kabinde de goturebiliyorsunuz diye biliyorum.

Biz de ilk defa kedimizi goturecegiz yurtdisina kuduz titrasyondan sonra 3 ay bekleme süreci var dediler biz beklemedeyiz suan sonra tarim orman bakanligina gidiliyormuş ucustan onceki 48 icinde oradan onay mi aliniyor ne daha oralara varamadik. 🙄

Kabinde goturebilirsiniz kim dedi ki alinmiyor diye?
Sadece İngiltere uçağın altında götürmenizi istiyor. Sanırım bir de Birleşik Arap Emirlikleri. Ondan emin değilim tam. Avrupa'dan geçebilirsek önce, sonra girişte sorun olmuyormuş, karayolu ya da denizyoluyla. Ama eksik bilgiler var hala. Deneyimlediyseniz diye sormak istedim. Büyük ihtimalle British Airways olacak.

X