Infirared ısıtıcılar hakkında.. (ufo,solaris v.s gibi)

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba kızlar ben ısıtıcı alacamda.yaz geliyor ne ısıtıcısı demeyin şimdi alacam kışa hazırlık yani.:1yes2:
fakat bu aldığım ısıtıcıyı sadece geceden geceye oğlumun:emir_bebek: odasında kullanıcam yatmadan önce odasını ısıtmak için. ama bir türlü karar veremedim normal qartz soba mı alayım yoksa şu yeni çıkan infirared ısıtıcılardan mı hani ufo solaris alfasell falan gibi.:uhm: :uhm:
içinizde kullanan varmı acep bu ısıtıcılardan bi yorum yazarsanız çok sevinirim.
şimdiden teşkler yorumlar için dört gözle bekliyorum yorumları..

Lal;
Bebişini allah bağışlasın.
Bu ısıtıcıları ; duymuşsundur sende küresel ısınmaya karşı kullanmamamıs gerekiyor...

Lal;
Bu ısıtıcıları ; duymuşsundur sende küresel ısınmaya karşı kullanmamamıs gerekiyor...
haklısın afu ama kısa süreli kullanmak zorundayım zaten aydında kış olmaz pek.ama almak zorundayım.
sağolasın iyi dileklerin için

canım ben ufo aldım kışa girerken 1,5ayda 600ytl elektrik faturası geldi. günde 6saat yaktım. daha sonra kaldırdım kenara. yandıgı sürece ısıtıyor içeriyi sönunce sanki hiç yanmamış gibi bu ufo ısıtıcılar. bilgin olsun. daima yakacaksınki ısıtsın odayı.ışıkla ısıtyor cünkü. buda epey bi fatura gelmesine neden oluyor.

canım ben ufo aldım kışa girerken 1,5ayda 600ytl elektrik faturası geldi. günde 6saat yaktım. daha sonra kaldırdım kenara. yandıgı sürece ısıtıyor içeriyi sönunce sanki hiç yanmamış gibi bu ufo ısıtıcılar. bilgin olsun. daima yakacaksınki ısıtsın odayı.ışıkla ısıtyor cünkü. buda epey bi fatura gelmesine neden oluyor.

sağol bilginkız yorumların için benim için gerekli bilgilerdi çünkü gece yakıcam çocuğum için odayı ısıtması lazım.quartz sobalar daha mı iyidir ki ufolara göre quartz soba kullanan varmı o nasıl ısıtıyor ki ufo gibi kapatınca ısısı kayboluyor mu.

canım bende ufo kullanıyorum işyerimde. bende aydındayım. 2 ayda 150 ytl geldi. normal yani. ve benim işyeri 2 katlı kapısıda açık olmasına rağmen bütün kışı geçirdim ufoyla

ben de merak ediyorum. evde kullananlar ne kadar fatura geliyor acaba?

kızlar bu konunun aynısı hiç bir başlığa uymayan yazılar bölümünde açılmış bir konu olarak var yorumlar gelen faturalar falanda yazıyor

Lal;

ayyy gerçekten mi hiç duymamışım canım yaaa çok üzüldüm şimdiben bu duruma dünyaya kötü bir katkıda bulunmak istemem şahsen ama evimde doğalgaz yok kömür sobası yaksam kömürün torbası olmuş 15 lira bir anda alıp nakit paramıda heba edemem bunun için ufo almıştım ve çok memnunum akşamları yakıyorum 5-6 saat sadece 2 veya 3 de aylık faturam 20-25 lira falan arttı çok memnuunm yani anlıcan ama üzüldüm böyle bir şey duyduğuma benneyaptımki

bnde kullandım inanın kıs bitmedi gözümde gece olr üsürsün kıs kar yakarsın ısığı gelır uyuyamazsın edemezsin yandığı sürece ısıtıo cnkü ısıkla ısıtıo hadı söndürürsn cok sğk olr gene yakarsın bide pilata alır kendını 1 de yakım dersın yok yarım saatte bir yanar 5 dk orta ya getiirm dersin yatağın yakınsa yüzün yannar benim bide perdem yandı ama acık hava içn mükemmel bişi bide az kullaılan alanlarda iyi ama gece kullanılan alanlar uygn deil

X