infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bak doktor radyasyon dan dolayı korunun demiş ama o zaman bizimki niye korunun demedi onu anlamadım canım
hayir radyasyondan degil cnm gebelik olusursa iceriye birakilan sivi (kimyasal )dusuge sebep olmasin diye korunun diyorlar birde zaten antibiyotik alinirsa bence korunmaya gerek yokki

çok sevindim ceylanım herşeyin yolunda olmasına aklım sendeydi eşim evdeydi telde arayamadım oyüzden hakkında hayırlısı olur inşallah emeklerinin karşılığı nurtopu gibi bir mink olur inşallah kaç yum gelişmekteymiş dualarım sennle

kızlar tweety arkadaşımız gelmiyo kaçgündür nası loldu acaba korkularını yenebildimi

burdayım canımbenim annemlerdeyim 1 hftadır pek giremedim oyüzden dün geldim eve çok şükür geçen haftaya nazaran iyiyim doktora gideceğim enkısa zamanda annemlerle vakit geçrimek iyi geldi biraz çok teşekkürederim beni düşünmen beni mutlu etti

aminnn canım allah razı olsun bınkere rabbım hepımızın emeklerını bosa cıkarmasın yuvalarımıza kucaklarımıza hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsın bıtanem ben anladım zaten dedım musayıt olsaydı arardı benı musayıt degıdır dedım bende oyuzden aramadım bıtanem

iyiyim esescim sen nasılsın bacım:)

hoşgeldın cnm..merak ettım senı bısey oldu sandım ıyı olmana sevındım

iyi olmana sevindim canım inş daha iyi olursun

çooook üzgünüm hasta oldum... akıntıda yalanmış adet gecikmeside belirtiler hep yalannnnnnnnn....
Allah hayırlısını versin yalnız degilsin hepimiz aynı durumdayız.Rabbim bizleride güldürür inşallah üzülme kardeşim biliyorum her ne kadar mümkün olmasada.duaya sarıl yalvaralım Allaha bizleride sevindirsin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…