infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

merhaba ablacım bende 2 aydır yapıyodum pütürlü et parçası geliyodu adet günüm bugn dün yapım dedim yok boşluk gidiyo ileri yumuşacık o yüzden bi sorım dedim umut dünyası işte :)

ederım tatlım .. şuan adetımın 4. gunundeyım cnm geçen ay prolaktınım yuksektı dun testı tekrarladım çok şükür düşmüş..dua et yıne hamıle kalıyım cnm
Herzaman duamdasiniz bebeğim bende kürtaj dan sonra 2 oldu korunmayi bırakalı geçen ay adet oldum kürtaj dan sonra bi kere adet oldum gerisi yok bu ay gelmedi kürtaj da 3 ayındayim dua eder dua beklerim hepinizden

Ins cnım ya ısyan etmyorum ama ck üzlym artk ck nzman olck bzm bzen öle bı aglyorumkı anlatamam

ahhh cnm hep öyle üzülüyoruz bızde bıgun gulucez ınsllah..bizim içinde o mutlu son gelıcek kucaklıycaz bebeklerımızı ınsallah..bende oyle geçen benımde ağlayasım geldı ağladım ağladım halıme guler oldum artık

arkadaşlar ovulasyon testi alıcam.kullananlar marka ve fiyatlarını yazabilir mi?bu ay denicem nasipse...

cnm ben laboquıck aldım 30 ovulasyon 5 gebelık testı 29 tl

Herzaman duamdasiniz bebeğim bende kürtaj dan sonra 2 oldu korunmayi bırakalı geçen ay adet oldum kürtaj dan sonra bi kere adet oldum gerisi yok bu ay gelmedi kürtaj da 3 ayındayim dua eder dua beklerim hepinizden

ahh cnm düşükten sonra butun dengemız alt üst oldu inşallah bebıs yoksa adet olursun bır an önce doktora gıttınmı..düşükten sonra bende ılacla adet olmustum bu ayda 45 gunde fln geldı adetım

Evet canım kurtajdan sonra ilaçla oldum bunuda bekliyom bekliyom gelmiyo gelmeyecesi testlerde negatif. He az önce sinir oldum kocise ya ben çikolata sosu dedim gitmiş puding almış bide laf ebeligi yapmiyomu cildirtiyo beni yarın misafirim var hazırlık yapcam adam dalga geçer gibi konuşuyo ya nasıl yetişecek offf offf sinirden ağlayasım var ya bıktım artık herseyden ya

ederım tatlım .. şuan adetımın 4. gunundeyım cnm geçen ay prolaktınım yuksektı dun testı tekrarladım çok şükür düşmüş..dua et yıne hamıle kalıyım cnm
anladım cnm .. desene bu ay umut dogdu sizlere ve de bizlere kuran okumayı blyosan Meryem suresine basla derim ben .. bende hamile kaldığım ay okumuştum o sureyi .. gün boyunca ama bitmeden hamile olduğumu öğrendim elh

anladım cnm .. desene bu ay umut dogdu sizlere ve de bizlere kuran okumayı blyosan Meryem suresine basla derim ben .. bende hamile kaldığım ay okumuştum o sureyi .. gün boyunca ama bitmeden hamile olduğumu öğrendim elh
bende şimdi okuyorum meryem suresini genelde her perşembe akşamı ve cuma günü okurum. Rabbim herkesin dileklerini gerçekleştirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…