infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ben şimdi bitanesini yapsam çıkar mı acep bugün herzmankinden biraz daha fazla bi akıntım geldi Beyaz ama dün ilişki oldu acep ondan gelen bişey olabilir mi

canııım benm bn grmyodumkı grnce bakıp ckıyodum oyuzden grmemışimdr kusra bkma bebişşşgrmyodum cnm bı sure kafam daglsın dyeee ama ynee yokk

tamamm affettımm hadıı gel barışalımm elaaaaamm snii görünce aklımaa ramzan geceleri o güzel menülerimiz geldiiiiiii benım bebişim düştüü senn biliyonnmuuu

bende iiyim canm benim çok şükür sabah kızımda geldi manisa somada okuyo bende mutluyum

ablaa senın ıkı cocugunmu vardı hemde bı kız bı erkek maşallahh ohhh daha ne ıstıyon hanı benımde bı kız bı oğlum olsaydıııııııııııııı

Gördük hamdolsun bilmyrm yazdimmi unuttum ama canim bebisimizn keyfi yerinde şükür ♥♥♥ en yakin zamnda daris basina güzel arkadaşım♥♥♥

yok yazmamıstın tatlım ohhhh amann maşallhhhh sağol güzellik dualarında unutma bizi

tatlım bşiy sorcam şu elle gebelik testi yapılıyormuş ya ben kac aydır deniyorum doğru çıkıyor diyordun pütürlü bişi gelirse hamilelik yok boşluk olursa yada yumuşak bşler varmıydı
Kız onu ben değil papatya yapıyo galiba sen denedin mi yoksa

Hitabem olursun inşallahhhh

İnşallahh annişimm çok sağollll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…