infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yok canım yanlış anlamıyorumda kimse bana bukonuda inanmıyormuş gibi acıyor gibi davranıyor oyüzden bukonuda hassaslaştım benm enbüyük gebelik beliritm rahmimin gerilerek şiddetli birşekilde ağrımasıydı 2 hamilelğimdede buşekilde ağrıdan kıvrandım 20 yıl sonra bu ağrıyı yine çeksem hamile olduğumu hhemen anlarım oderece etkili ve farklı bir ağrı zaten düşük tehlikesi olduğundan ağrıyor sanırım aşırı dercede

allah yardımcın olsun canım

sağol canım haklısın ama elimde değil ki
çok sağol duaların için amin hepsine
allah kucağına almayı nasipetsin prensesini inşallah canım

Olabilir canım benim de 2 ay boyunca ağrıdı burda hiçbirimiz kimseye acımiyor hepimiz aynı tepkileri görüyoruz napalım Rabbim bizde böyle sınıyor bigün bizde evlatlarimiza kavuscaz. .
nihal3575 canim listede adini gördüm hamişmisn cok sevindim hayirli ugurlu olsun RAbbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah ♥♥♥♥
Canim benim keşke olsam eses yazmıştı değer sınırda ydi ama sonra tekrarladı Dr negatif dedi ama hala gelmedi adet sizi cok seviyorum agziniz bal yesinnnn inşallah glemzde hamis oluruz bende hepimizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…