infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bn cok gunlere fln dikkat etmiyorum cnm dr ne derse ole yapiodum .. ynlisim olmasin asilamadan sonra 4. - 5. Gun gibi baslayip 8 gun sabh aksam ..bazende 5 gun sabh aksam veriyordu..
yani test gününden kaçgüün önce kullanmayı bırakıyordun canım

canım benim kötü şeyler düşünme inş. Allah ın izniyle bu sefer herşey daha güzel olur

cnm emınım bende kötü niyetle söylemediğine..sadece yaşadıklarından sonra onun daha biliçli davranması lazım dıye düşünüyorum..bana vermeseydıde ona verseydı yaa da bız onun hemen oldu benım neden olmuor allahım dıye sorguluyoruza o yüzden cahil insanlar dedim..rabbımın hıkmetınden hıc bı zaman sual olunmaz

yani test gününden kaçgüün önce kullanmayı bırakıyordun canım
Dedigim gibi kendi basima hic bir sey yapmadigim surekli dr kontrolunde oldugum icin bn bu kdr dikatli degilim zaten surekli dr daydim o ne derse onu yaptigim icin kacinci gunu ne yapiorum die kafama kazimadim o benim muayne bulguma gore yonlendiriodu.. ve bn hic testte yaptirmadim adetim bekledigim gun geliodu gecikme yasamadim..anck bu kdr soyliyebiliorum iste asilamadan 4-5 gun sonra basliodum.. "8" gun vea 5 gun veriodu o kdr

Ben acibadem maslak da cektirdim arkadasim da oyle.. tam tamina 2 dk surdu, bir gozum dewamli saatteydi cunku. Hatta ben kan verirken bile bayilirim, lazerli goz ameliyatinda da bayildim., bayilirim kesin anestezi verin dedim ve agrikesici hap bile almadan gittim. Cok cok iyiydi, ben bayilmadiysam kimseye bisey olmaz oncelikle bunu bil ve erteleme,saglik bu. Tıp da utanma sıkılma da olmaz, bi kere git omurboyu rahat et..
Bende pko var, adetlerim cok duzensiz. Tiroitim de var. Dr yumurta tembelligi var sende dedi. 2Bucuk yildir ewliyim, 2 yildir olmuyor. 3Aydir tedawi goruyorum. Klomen ve catlatma ignesi kullandim 20mm lik yumurtam oldu ve catladi da,bu ay kendiligimden adet de oldum. Hsg de cektirdim temiz cikti hersey,hormon tahlilleri yaptirdim hersey sınırlar icerisinde.. esime spermiogram yaptirmistik sayi ,hareketlilik,sivilasma suresi cok cok iyi ama morfoloji %1 cikti. 14 olmasi gerekiomus. Iste buyuzden dr um normal yolla zor gorunuyor,tup bebek yapalim size dedi. Mart gibi baslayacagiz insallah. Bu arada esimin gittigi urolog , %1 bile olsa okadar sperm arasindan 1 tanesi bile is gorur,hamilelige engel bir durumun yok demis. Kime inansam bilemedim durum bundan ibaret

Ayy kıscem nasıl içimden geçenleri okuyosun biliyomusun bende aklımdan Dr gitmeden klomen alıp kullansam kedi kendime çalışmalar yapsam diye geciriyodum ama cesaret edemiyorum inşallah seninle mucizen
Bence rastgele kullanmayin,cunku yumurtalarin aşiri uyarilmasi da ohss hastaligina sebep oluyor. 5 aydan fazla kullanilmamasi gereken haplar,hakkinizi tuketmeyin bence. Kaş yaparken göz cikarmayalim

Canim benim böyle düşünme geçtiğimiz yollar o kadar zor ki güçlü olmamız gerekiyo biliyorum zor aynı şeyleri yaşıyoruz bitanem ama sabırlı olmamız gerekiyo Rabbim nasip ettimi hiç bişey olmaz sen üzülme bide bişey sorcam 1.1 çıkan sonucun hangi gün çıkmıştı canım benim de 3 çıktı o kimyasal gebelik degilki 0 la 5 arası negatif mis zaten

canım sıkıntıdanda ağrır başın olumlu düşün inşalalh tutmuştur aşılaman buay müjde verirsin
Olmadı canım yine olmadı gördüm yine kırmızıları nasip te olmadımı olmuyo işte ne kadar istesekte boş 2.aşılamada hüsran yapacak bişey. Yok içim yine bomboş ağlamaktan başka bişey yapamadım Allahım ne olur tez zamanda nasip et ya rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…