infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ee catladimi şimdi yum. Ne guzel senin oluyo 4 tane birden maşallah kıscem benim ilk bitane oldu dahada yok

Kuzum senin problemin neydi ah kadın doğuma gitmek hepimizi öldürüyoooo

bu şekilde konuşmasıda çok yalnış.. sen allahtan dahamı ıyı bıleceksınde bana vereceğine cansuya versın dıyor..çok cahıl insanlarız allahım bızı affetsın selamet versın..bu gibi cahil insanların diline düşürmesin inşallah

Yaptım sonundaaaaa

hadii gözünnn aydınn cnm.

günaydın cnm iiyim sen nasılsın

iyiyim abla sağol sabah gıttım kan verdım prolaktınıme baktırıyorum yıne inşallah düşmüştür ..
sen nasılsın oğlun nsl oldu

bende iiyim canım soğan kürüne başladım bu sabah oğlumunda kontrolu var bugün bakalım ne dicek doktorumuz

inş. düşmüştür seninkide ilaç kullandın mı düşmesi için

bende iiyim canım soğan kürüne başladım bu sabah oğlumunda kontrolu var bugün bakalım ne dicek doktorumuz

inş. düşmüştür seninkide ilaç kullandın mı düşmesi için

ahh bende içebilsem keşke soğan suyunu mıdem almıor bı turlu..,inşallah şifa olsun sana abla..
kontrolunuz ıyı geçer inşallah ne kadar kalıcak alçıda..ilaç kullandım ben ewt bakalım ne durumda 37 di

bende zor içtim ama içmeye çalışıcam hem iltihap içinde iyiymiş artık tam alçı yok yarım avrupa alçı diyolar üstünde sargı var ne kadar duracağı belli deil 55 gün falan demişlerdi daha 1 ay olmadı seninki baya yüksekmiş benimki 13,7 di prolaktin

zaten yüksek olması gebeliği engelliyomuş inş. seninkide düşerde bebişinde gelir

ne ıyıymış o alçı öyle..ewt sınır 25 bakalım sonuç ne çıkıcak

Sagol canim Allah razi olsun..kullandim progestan 8 gun ikisindede verdi dr 2. De oksapar ignede verdi
8 gün derken canım aşılamanın kaçıncı günü başlamıştın ben ilşkiden 1 hafta sonra kullanmayı düşünüyorumda ondan sordum

8 gün derken canım aşılamanın kaçıncı günü başlamıştın ben ilşkiden 1 hafta sonra kullanmayı düşünüyorumda ondan sordum
Bn cok gunlere fln dikkat etmiyorum cnm dr ne derse ole yapiodum .. ynlisim olmasin asilamadan sonra 4. - 5. Gun gibi baslayip 8 gun sabh aksam ..bazende 5 gun sabh aksam veriyordu..

arkadaşlar yumurtlama akıntım başladı
hamile kalmayı çok istiyorum ama korkuyorum biryandanda yine kimyasal olacak düşecek diye sevinemiyorum yumurtladığıma aynı şeyler yaşanacak diye
zira rüyamda olumsuz şeyler gördüm yine daha önce düşük yapmadan önce gördüğüm rüyalar gibi offf hamile kalmaya tedavi olmaya korkuyorum resmen yine kaybedeceğim diye olmaması çok zor olupta kaybetmek dahada zor 2 kez yaşadım hala ruhum yaralı 3.cede çok dha kötü olurum çünkü tekrarlamasındna çok korkuyorum ne zormuş bir bebeğe sahip olabilmek kimine nefes alıpvermek kadar kolay olan bebek doğrmak neden bize bukadar zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…