infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bu güvenlik kodu ne demek ya sinir oldum kart Şifremi de yazıyor oluyo

Canım benim bildigim guvenlik kodu kartın arkasında bir numara var o numaranin son 3 hanesi guvenlik kodu demek. Ben kullanmiyorum ama eski calistigim is yerinde musteriler karttan odeme yaptiklarinda o numarayi giriyorduk diye hatirliyorum

Nasip işte ALLAHIN hikmetinden sual olunmuyor en yakınzamanda bizede tatdırsın annelik duygusunu

Kızlar adetime daha 4gün var ama adet olacakmışım gibi başım çok şiddetil ağrıyo gözlerim çıkacak gib galiba bu ay benim aşılama yine tutmadı allahım ne olur tez zamanda hepimize nasip et

Kizlar merhaba bende araniza katilmak istiyorum :)ins bendimde bir cocugum var alti aydir deniyoruz ama tik yok pko var bende malesf ama adetlerim sadece 10 gun geciyo gecen ay hemojenik kistim oldugunuda ogrendim ama bu ay 15 gunluk sogan kuru yaptim hakkimda nasibimde varsa rabbim vesile etsin ins allah buyuk ins allahim hepimizin gonlune gore versin amiin ama bu ay sanki hamileyim gibii:) mide bulantim var vee istahim kesilmiss ins hamileyimdir son adet tarihim 3 aralik gunume az var yanliz su son gunlerde bende mantar olustuu kurtulamiyirum cabim cok aciyor iliskiyi kestim.malesef nasip artik rabbim.nasip ederse olur napalim.

Evet canım yaptım sonundaaaa

Bu ay dr gitmeden kendi halimizde ( adetimn 3.gunn basladgm serphn harici ) catlatma igneside olmadan onemli gunleri kendimizce degerlndirdik bklm 4 ocak bekliom..
inşallah kendiliğindne olur canım bebişin buay yzüün güler canım sen aşılamadan sonra progestoron kullandınmı

inşallah hamilesindir canım aramıza hoşgeldin

Kızlar adetime daha 4gün var ama adet olacakmışım gibi başım çok şiddetil ağrıyo gözlerim çıkacak gib galiba bu ay benim aşılama yine tutmadı allahım ne olur tez zamanda hepimize nasip et
canım sıkıntıdanda ağrır başın olumlu düşün inşalalh tutmuştur aşılaman buay müjde verirsin

Bu ay dr gitmeden kendi halimizde ( adetimn 3.gunn basladgm serphn harici ) catlatma igneside olmadan onemli gunleri kendimizce degerlndirdik bklm 4 ocak bekliom..
Ayy kıscem nasıl içimden geçenleri okuyosun biliyomusun bende aklımdan Dr gitmeden klomen alıp kullansam kedi kendime çalışmalar yapsam diye geciriyodum ama cesaret edemiyorum inşallah seninle mucizen

Ayy kıscem nasıl içimden geçenleri okuyosun biliyomusun bende aklımdan Dr gitmeden klomen alıp kullansam kedi kendime çalışmalar yapsam diye geciriyodum ama cesaret edemiyorum inşallah seninle mucizen
Benimkide bir sinir haliyle oldu canim 3. Asilama grisimiydi serphne kullndim 4 yumurtan var dedi menogon basla 3 tane dedi vurul kontrole gel dedi ne vuruldum nede dr kontrl gittim..inslhhh canim Allah razi olsun.. Rabbim hepimize hayirlisi ile versin..

hoşgeldin canım aramıza inş. hamilesindir güzel haberlerini bekliyoruz

yok ben klomen filan o konulara o kadar cahilim ki şu an maalesef..o yüzden detay istedim senden..Anladım canım. Bana doktor yolu gözüktü tüm testleri yaptırmam için ama hazır değilim hayatımda hiç kadın doğuma gitmedim pöfffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…