infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

geçmiş olsun canım
saolasın ablam... gripten kurtulamadım.. bide ortakulak iltihabı.. üstüne iltihap olan kulağın yanak kısmında şişlik olunca korktum.. ultrasonda p.tesiye kaldı panikle bekliyorum. inşallah enfeksiyon kaynaklıdır bebişim olmadn ölecem

Bende anlamadım ki kuzum 3 çıkan sonuç 0 a düştü Dr 3 de negatif dedi vücut daki bazı hormonlar yükselmiştir ondan öyle çıkmıştır diyo ne biliyim bu Dr sıkılmaya başladım
hayırlısı olsun de canım bakalım belki yakın zamandadaha da güzelini alırsın bu haberin

Kızlar yatıyor bende onların bebişlerine patik örüyorum
Yap canım epey lazım olacak kaç kişiyiz şurda ben dört gündür sogan kürü içiyorum akıntı felan yok sadece sık sık wc gidiyorum belim agrıyor birde başım anlamadım ben bu işten birde kızlar sabahları aç karınla bir çay kaşıgı öğütülmüş çörek otu yiyorum yumurtlamaya yardımcıymış

iyi yapiyon cnm sifa olsun insallah .......
_ bende ne gorsem duysam yapiyorum .(incir kuru haric cunku o prolaktinimi yukseltti hic iyi gelmedi bana dktr dediki sut yapan seyler hormon dengesini bozar. uyguladigimda hormon ilaclari almak zorunda kalmistim .).........
_esimede burdan gordugum keciboynuzu pekmezli, tarcin ,corek otu, ceviz, findik, yerfistigi ,zencefiltozu bunlari bir kavanoza hafta sonlari hazirliyorum esim hergun bir kasik aliyor.asilamadaki sperm degerleri baya yukselmisti dktr ne uyguladiysaniz devam edin dedi bakalim hayirlisi

Seni cok iyi anliyorum cnm. benim basimada geldi psikolojik olarak 10 gun gecikmeler yasadim. sonrasi cok zordu. hayirlisi buymus insallah diger aylarda olur uzulme .yalniz degilsin bizlerde umutla beklemedeyiz......
O BEBIS BU GOBIS GIRECEK
Aminnnnn canım

Kızlar merhaba.nasılsınız? yarın adet günüm heyecanlıyım.Cumaya kadar bekleyeceğim eğer gelmezse test yapcam..belirtiler zaten 10 gündür var...adet mi gebelik mi bilemedim gögüslerim ağrıyo ve belim...biraz da kasık ağrısı var.

Seni cok iyi anliyorum cnm. benim basimada geldi psikolojik olarak 10 gun gecikmeler yasadim. sonrasi cok zordu. hayirlisi buymus insallah diger aylarda olur uzulme .yalniz degilsin bizlerde umutla beklemedeyiz......
O BEBIS BU GOBIS GIRECEK
Girsin artık yaaa vallaa bekle bekle ne psikoloji kaldı ne bişey kendi kendime gülüyüm kendi kendime ağlıyom eşim desen allaha emanet çokta umrunda değil sanki Allahım tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin bize de şu kocalar birazda peşimizden koşsun zaten bi bebişime kavuşayım soracam bu ilgisizliklerinin hebabını

çok haklısın canım bu ay direk aşılamayı soracam. hormon hormon şişecez (

İyi yapıyon canım bende keçi boynuzu yediriyorum benim Türkiye'ye deki Dr dedi prolaktinin biraz yüksek o yüzden bende incir kürü yapmak istemiyorum yan etki eder diye 1. Ayda 2. Aşılama için hazırlık yapıyorum sogan kürünün işe yarayacağını düşünüyorum inşallah güzel haberler paylaşırız burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…