infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Slm kızlar bugun 3. Gün sogan kürü yapıyorum belimin agrısından yatamadım gece ne oluyor bilmiyorum ama belimin agrısı beni mahvediyor
ben ilk yaptığımda bendede çok bel ağrısı olmuştu canım birsorunolmadı
ama böbrekleri yoruyormuş böbrek rahatsızlığın varsa kullanma bence

canım biliyorsunuz ben tüp bebek tedavisine başladım.doktorum 2 ay kullanmak için ve vücudumu hazırlamak için çeşitli vitaminler verdi bunların 2 tanesi d vitamini.yani demekki d vitamini gerçekten önemli

canım biliyorsunuz ben tüp bebek tedavisine başladım.doktorum 2 ay kullanmak için ve vücudumu hazırlamak için çeşitli vitaminler verdi bunların 2 tanesi d vitamini.yani demekki d vitamini gerçekten önemli
hayırlıolsun canım olumlu sonuçlanır inşallah bencede vitaminler önemli canım diğer vitaminler neler peki

Esimin benden cok ust sewiye oldugunu dusunmuyorum. bakan mi , dekan mi ki benden ust olsun? Alt tarafi 1000 tl fark var aramizda.kaldi ki erkek olan o,alsin bi zahmet o da lYanima yakismayan biriyle ewlenmezdimki diyor demekki kendine denk goruyor beni. Mesela birbirimizden birsey isterken 'canim onu alir misin 'der. Alsana ,getir demez hic. 10 arkadasimi iftara ewe yemege aldik, işten izin alip borekten zeytinyagliya, begendi ye kadar tum yemekleri kendi hazirladi. ben sevmiyor, cok kaba dawraniyor diyemem haksizlik olur.ama beyninde surekli ders,iş planlari var. Yurtdisinda master yapalim dio sende gel. YMMM icin ders calisayim diyor.. ben de bu durumdan bunaldim,ne dersi diorum artik. Ama dersi,plani olmasa duz memur gibi olsa ondan ve bizden iyisi yok birde inatci kisiliktir, dedigim dediktir, cok kitap okur arastirir. Herseyi cok bildigini dusundugu icin de lafini esirgemez kimseden. Mudurune bile sayiyor beni gonderin o zaman diye, arkadaslari da soyledi. Hepsi hizada ailesine de oyle dawraniyor hakli oldugunu dusununce, zor susturuyorum ben bile bana has bi dawranis degil yani, adamin kisiligi boyle. Sewdimi tam sewer, kirarsa da ufff..

canım hangi bankada çalışıyorsun..bende çalışmayan muhasebe örtmeniyim:) diplomalı ev gacısı:))

Merhaba arkadaslar ben canan karatayi dinledim nettede cok arastirdim ve hamilelik öncesi mutlaka INSÜLİN,ŞEKER,D VİTAMİNİ,B12 VİTAMİNİ,DEMİR,FOLİK ASİT DEĞERLERINE BAKTIRILMALIYMIŞ.CANAN HANIM ÜSTÜNE BASA BASA TEKRARLADI BEN IZLERKEN IKNA OLDUM VE MUTLAKA P.TESI BU DEGERLERIME BAKTIRACAGIM.4 YILIN SONUNDA YUZUMUZ GULER INSAALLAH.ALLAH HEPIMIZE ANNE OLMAYI NASIP ETSIN AMINNNN...

o arkadaşın aynı ben :) ama biz 3,5 yıldır evliyiz ve 2,5 yıldır olmuyor.2 aşılama negatif.herşey normal tüpler açık.tüp bebek tedavisine başladık

canım çok üzüldüm kaç çıktı sonuç. vardrı bir hayır üzülme çok isterdim iyi bir haber almayı senden.
Bende anlamadım ki kuzum 3 çıkan sonuç 0 a düştü Dr 3 de negatif dedi vücut daki bazı hormonlar yükselmiştir ondan öyle çıkmıştır diyo ne biliyim bu Dr sıkılmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…