infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

aynen bende o yorulanlardanım

Soğan incir hepsini denedim sırada hsg çekilmek ve asılama var inşallah bunlara gerek kalmadan gelir minigimiz

İlk defa bir arkadaşım bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemiyor
Çok heycanlı bakalım ne zamana kadar sürpriz olarak kalacak :)
İnşallah sağlıkla gelsin de geldikten sonra öğrensen de olur hakikaten

Ben hollanda da kalıyorum bir arkadaşım da çocuk tedavisi Görüyor aynı Dr gidiyoruz ona da senin rahminin salgıladıgı Sıvı çok asitli ve eşinin spermlerini öldürüyor ve sizin normal hamile kalmanız imkansız onlarda aşılamaya başladılar aslında haklısın artık ne duysak bizde de var o yüzden olmuyor demeye başladık

enteresan bir durum. Asidik ortamı bazik hale getirmiş doktor ama bu herkeste aynı değildir mutlaka... Biraz araştıralım bakalım bizde böyle bir durum varsa nasıl anlarız
Slm canım eğer semear testi yaptırmışsa Dr ordan çıkıyor

Acaba arkadaşınızın vajinal Ph'ı kaçmış bir bilginiz var mı

HHanımlar bu vajinal asit durumunu bende merak ettim sıkıştırın doktorları psikolojim alt üst ya ...

Benim başka sorum vardı ya :)
Bat tarihim
Ekim 19
Eylül 10
Ağustos 9
Kasım sizce ne olur 19 ?
Buay soğan kürüde yaptım ilk

Merhaba bir de burdaki Dr her sorumuza cevap vermiyorlar mesala hormon değerlerim kaç çıktı diyorum anlıyormusun bu işlerden diyorlar söylesen ölürmüsün sanki

Kuralcılık halden anlamanın önüne geçiyor demek ki
Elhamdülillah bizimkiler acele etseler, aşırı ilgi göstermeye vakit bulamasalar da soruları genelde cevapsız bırakmıyorlar.
Yurt dışında bizden daha farklı sıkıntılarla uğraşıyorsun arkadaşım, Allah tez vakitte gönlünün muradını versin

Son düzenleme:

Hmm final sorusu gibi bir soru gelmiş. İçimden bir his 16-22'i arası bir zamanda olur diyor

biraz daha merak edip heyecanlanmak mı istiyosun canım inşallah darısı başımıza ,hissetmeye başladın mı cnm ne zaman hissediliyor acaba bnm en merak ettğim şey o

günaydın canım hoşgeldin aramıza inş. Rabbim en kısa zamanda bebeğine kavuşturur seni ve bütün isteyenleri

Merhaba bir de burdaki Dr her sorumuza cevap vermiyorlar mesala hormon değerlerim kaç çıktı diyorum anlıyormusun bu işlerden diyorlar söylesen ölürmüsün sanki
merhaba canım hormon tahlillerinin sonuçlarını size vermiyomu yazıyo zaten orda

her ay ileri gitmiş adetin bide soğan kürü yapmışssın oda geciktirebilir bence 25 inden sonra bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…