infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bugün bir topikte gördüğüm şeyi de sizinle paylaşmak istiyorum arkadaşlar :

10 yıldır bebek sahibi olamayan birisine, doktor sende salgılanan bir asit spermleri öldürüyor, kaynamış 1lt suya 2kaşık karbonat koy ilişkiden önce 3-4 defa vajinandan içeri sık (oturur vaziyette, şılınga ile) içine girsin sonra dışına aksın, eşin hazır beklesin hemen üstüne ilişkiye girin demiş. Ve o ay çocuk olmuş.

Bilmiyorum ne kadar doğru, bunu daha önce duyan veya bilen varsa yazarsa belki bizler de faydalanırız. Üç tane doktora gittim üçü de hiçbir şey yok diyor belki de böyle bi durum vardır buluttan nem kapıyorum bu günlerde sanırım

inşalllaaaaaahh cnm çok sağol inşallah yarın cinsiyetini öğrenirsin keratanın :) hakkında hayuırlısı olur hep sağlıklı olursunuz inşallah cnm bnm

Âmin canım inşallah Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Teşekkür ederim hoşgeldin mesajı için de:)
Beni teselli eden tek şey içimdeki inanç zaten canım yoksa insan dayanamıyo gerçekten, her ay hüsran..

enteresan bir durum. Asidik ortamı bazik hale getirmiş doktor ama bu herkeste aynı değildir mutlaka... Biraz araştıralım bakalım bizde böyle bir durum varsa nasıl anlarız

bende 5. gündeyim bitsin bi deneyeyim bakalım bizmi günü denk getiremiyoruzz :)
kaçıncı günü başlamalı emin olmak için bu arada?

benımkıde lobuqıuk cnm ilk kullandığım ay adetım bıttıkten 1 gun sonra başlamıştım nezaman yumurtladığım belli olmaz diye yıne ozaman başlarım herhalde tatlım

cnm ruyan gerçek olsun inşallah..bende hamıle kaldığım ay pozıtıf görmüştüm testimi rüyamda..rüyalara inanırım belırtılerınde hamılelık gıbı allah buyuktur inşallah hamılesındır

as.birsenim seni cookk özledim nasılsın bitanemm

iyiyim tatlım bende senı çok özledim bizleri çok boşladın bu aralar sen nasılsın moralın nsl

hoşgeldın cnm aramıza..
herşey nasip kısmet ve herşeyin bi vaktı saatı vardır hepimiz o saatın gelmesini rabbımın ol demesini beklıyoruz

enteresan bir durum. Asidik ortamı bazik hale getirmiş doktor ama bu herkeste aynı değildir mutlaka... Biraz araştıralım bakalım bizde böyle bir durum varsa nasıl anlarız
2 Aralıkta iyi bir doktordan randevu aldım ona sorcam, genelde kızıyor doktorlar bu tarz bilgilere ama napalım Cevabı yazarım burda da inşallah

2 Aralıkta iyi bir doktordan randevu aldım ona sorcam, genelde kızıyor doktorlar bu tarz bilgilere ama napalım Cevabı yazarım burda da inşallah

Evet yazabilirsen yorumu çok sevinirim :)
Ph ölçer kağıtla vajinal Ph'ımızı ölçmemiz mümkünmüş. Cinsiyet belirlemede önemli bir faktör olduğu söylenmiş daha çok... Vajinal duş çok önerilen bir şey değil ama gerektiği durumlar da olabiliyor böyle demek ki..
Merakla bekliyorum doktorunun yorumunu :)

Arkadaşlar daha önce forumda "çocuk sahibi olmak için okunacak dualar" şeklinde bir topic açılmış, orada tarif edilen duaları ben hiç yapmadım

Bu gece Allah izin verirse 100 istiğfar ve 707 "Ya Varis" e başlayacağım
Ruhum ferahlasın azıcık
Öpüyorum hepinizi, hayırlı geceler

biz de evlilikte 3 yılı bitirdik ve 2 yıldır çocuğumuz olmuyor üstelik 2 mizde de hiç bir sorun yok.2 aşılama da negatif.haziranda tüp bebeğe başlamayı düşünüyoruz

Merhaba canım hosgeldin durumumuz aynı bende 1 buçuk yıllık evliyim esimdede bendede sorun yok ama hala bebek te yok inşallah kısa zamanda nasip olur tüm isteyenlere

inşalllaaaaaahh cnm çok sağol inşallah yarın cinsiyetini öğrenirsin keratanın :) hakkında hayuırlısı olur hep sağlıklı olursunuz inşallah cnm bnm

Daha erken canim ben ogrenmek istemiyorum ama esimin ailesi hazirlik icin ogrenmek istiyorlar yarin onlara soylemeden gidecem

inşallah bakalım bnde merak edym angelandsurun pıtırcığını

Benim minigim saglikli olsun baskada bisey istemem darisi sizlere insaallah .!! Bir bayan arkadasim gecen ay gitmisti bebisi bacaklarini kapamis ona cok güldüm aynisi benimde basima gelicek hoş doktorum sormadan cinsiyet soylemiyor bende sormayı düşünmüyorum

Tamam canım yazarım, doktor bişey demeden ben de cesaret edemem açıkçası görüşürüz

biz de evlilikte 3 yılı bitirdik ve 2 yıldır çocuğumuz olmuyor üstelik 2 mizde de hiç bir sorun yok.2 aşılama da negatif.haziranda tüp bebeğe başlamayı düşünüyoruz
İnşallah ihtiyaç kalmadan tutar canım. Bugün bir arkadaşla konuştum, sadece stresten dolayı bir tanıdığı 3 yıl hamile kalamamış,zor ama biraz rahat olmak lazım sanırım, sen başarabiliyo musun dersen koca bir hayır maalesef.. Hayırlısı Rabbimden...

Merhaba canım hosgeldin durumumuz aynı bende 1 buçuk yıllık evliyim esimdede bendede sorun yok ama hala bebek te yok inşallah kısa zamanda nasip olur tüm isteyenlere
Amin Semuscum her ay yeni bir başlangıç, yeni umutlar, yeni hayal kırıklıkları daha uzun süre bekleyenlere haksızlık belki ama gerçekten yordu beni..
Yine de kolları sıvadın bu ay ovulasyon testi almayı, incir kürüne başlamayı istiyorum inşallah. İnşallah bize de kısmettir anne olmak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…