infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ovulasyona bende baslıyorum artık :)
esesim ben laboquick aldım n11 den. 20 ovulasyon+6 gebelik testi kargo bedava 19,90 cnm. bir gün sonra anında elinde.. çok araştırdım yoğun tavsiye bu cinseydi.. bakarsın biz günü bilmiyoruzdur ben 15-16 günden sonra bırakıyorum çünkü

13

13 aralık canım eklermisinn

mrb adasim ayse adet sancin varmi? bende adet belirtileri var ondan hic test falan yapip umutlanmak uzulmuk istemiyorum sadece bekliyorum kirmizilari...

çatlatma iğnesi olmuştum maalesef olmadı dün eşimin sperm testi vardı hız düşük çıktığı için aşılama dediler yorulduğumu hissediyorum artık

çatlatma iğnesi olmuştum maalesef olmadı dün eşimin sperm testi vardı hız düşük çıktığı için aşılama dediler yorulduğumu hissediyorum artık
anladım cnm bende ayın 4 ünde olmuştum iğne dün test yaptım negatif zaten ağrılarımda başladı yarında adet günüm sen adet oldunmu kaçıncı iğnendi ?

ilk denememdi bende 5 kasımda oldum iğnemi bugün sabah adetim yavaştan başladı eşimin sonuçlarda kötü çıkınca moralim iyice bozuldu yarın hormon testine gidicem doktorum istedi bu ayda aşılama olur büyük ihtimalle.ilk istediğimizde hemen olucak sanıyodum 1 yıl oldu hala beklemedeyim hayırlısı artık

canım ilk denemede olcak diye bişe yok olanda var ama çok az inş. aşılamada şansın artar moralini hemen bozma kaç senedir uğraşanlar var benim 6. iğnemdi mesela hemde çocuğum var ama şimdi olmuyo

slm canlar içim çok tuaf hem sevinçdoluyum hemde buruğum ....
daaha önce rüyamda ( hamileyken) bebeğim olduğunu grmüştüm ama kendimi ilk defa rüyamda hamile olarak gördüm uyanmak istemedim hiç uyandım okadar etkisinde kalmışımki ilkhamileliğimdeki gibi sevinç kapladı içimi
buay yumurtlama akıntısı olunca ilşki oldu çok beklenti içine girdim belkide oyüzden rüyamda görmüşümdür bilmiyorum okadar inandımki buay olacağına inşallah buayın sonunda hayalkırıklığı yaşamam...rabbime sığındım......... allah hepimizin yardımcısı olsun

a.selam canım hoş geldin rüyan hayırlara çıksın inş. bu ay güzel haberler verirsin bizlere

a.selam canım hoş geldin rüyan hayırlara çıksın inş. bu ay güzel haberler verirsin bizlere
inşallah gülüm allah razıolsun hepimizin yüzü güler inşallah biranönce
rüyalarım çıkar ama bilinçaltıdır büyük ihtimal

ben aşılama olduktan sonra 10 gün sonra normlade aklıma gelemyecek şeyler canım çekmişti aşermem erken olmuştu şimdide 3 gündür canım bişey istiyor ama adanada var ondan gaziantepte bulamadık yiyemedim aklımdan çıkmıyor o derece bilmiyorm belkide piskolojiktir ama çok kapıldım sonu hüsran olursa yıkılırım birde normalde falla falanilgim yoktur dalgasına kahve kapatmıştık çıkan figür beni çok etkiledi bakarmısınz bir resme siz neye benzettinz resmi

Eklentiler

• IMG_20141116_001838.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…