infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım benim Rabbim nasip etse hersey vesile ..
insallahhh bebislerimiz gelir artık cok yorucu bu sürec ..

Allah tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı evlat versin.haziranda tüp bebek yaptırmayı düşünüyoruz umarım o zamana kadar kendiliğinden olur

Selam Hanımlar :)

Online olanlar nasıl görünüyordu eskiden bilemiyorum ama şuanda avatarlarınızın sol üst köşesinde yeşil bir işaret var, oradan online olduğunuzdan emin oldum ben... Bir de ana sayfada online olanların listesi var...

Ay hadi bir gebelik haberi alalım bu başlıkta buluşan arkadaşlardan

evet gözükürken daha iyidi cnm ya ..
aminn insallah canım sen nasılsınn ..

evet gözükürken daha iyidi cnm ya ..
aminn insallah canım sen nasılsınn ..
Sağolasın Eses'cim iyiyim , şimdi yemek yapmaya girişeceğim, öncesinde bir buraya uğramak istedim güzel haber alırım da günüm şenlenir belki diye...

Inofolik kullanmaya başladığımdan heralde, değişik ağrılarım oluyor. O ağrıların bebek olma ihtimalini düşününce bile yüzümde dev bir gülümseme meydana geliyor :) Rabbimden umut kesilmez işte fukaranın ekmeği umut hesabı benimki....

insallah rabbim hayalimizdeki,gönlümüzdekini kucağımıza verir bitanem ..

profilindeki gibi ikizlerin olsun inş. bu arada tekirdağlımısın ?

eses canım gene gozukuyor resımlerın ustunde yesıl bısey var onlıne olanlaırn bıde altta sayfanın altındakac kısnın konuyu okudugu yazıyor suan 7 kısı okuyor konuyu

eses canım gene gozukuyor resımlerın ustunde yesıl bısey var onlıne olanlaırn bıde altta sayfanın altındakac kısnın konuyu okudugu yazıyor suan 7 kısı okuyor konuyu

yeşilleri gördüm ama 7 kişi nerde cnm ?
pro oldugun icin gözüküyo sana olmasın

profilindeki gibi ikizlerin olsun inş. bu arada tekirdağlımısın ?

Amin Papatya, Rabbim hayırlısını versin inşallah cümlemize :)
Aslında İstanbul'da doğup büyüdüm ama eşimin işi burada olduğu için Tekirdağlıyım diyebilirim :)
Siz İstanbulun neresindensiniz (şarkı edasında bir soru oldu sanki )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…