infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

KIZLARR acil yardımm evde yapılan ovulasyon testlerinden alıcam surelab ve laboquick diye bir test varmış hangisini almalı kullananlar durumlarınız nasıl acill yardımm nooluuurr

QUOTE="evremsu, post: 37815255, member: 597331"]ewet cnm haklısın ama işte insan yapamıo bide tek başına evde bilmediğin memlekette ailenden uzak olucan bi çocuk istio tek başına olmuo yapamıyosun çok zor milletin sorup durması zoruna gidio anlıycan inş rabbim hepimize tez zamanda versin inşşşşşşşşşşşşş :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK12::KK12::KK12:[/QUOTE]
seni çok iyi anlıyorum canım benimde ailem yanımda değil yanlız başına biseylerle basa çıkmaya çalısıyosun ama bu yolu yurumek cok zor ayakta durmak çok zor ama RABBİM mucizelerimizi bize tez zamanda versin inslh

gözünaydın canım Rabbim tamamına erdirsin :KK49::KK49:
Canim benim mutlulugun omur boyu baki olsun inslh..Rabbim hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin..

Canımm çok sevindim rabbim sağlıklı sıhhatlice bir gebelik geçirmeyi hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin :KK66:
Saolun kızlar hepinizden Allah razı olsun :KK60::KK60::KK19::KK19::KK19: Rabbim den dileğim en kisa zamanda sizde yaşayın bu duyguyu :anneadayı::KK6:

Esesimm nasılsınn?ne zamandır uğramıyodum siteye arada bir uzaklasmak iyi gelio..her ay bebiş düşünmek benı uzuyodu..bır bakıyım dedım napmıssınızz.çok sevındım hamişlerimiz çoğalmışş..ama bizde hala değişiklik yokk:KK43:bende artık bu ay aşılama yaptıranlar arasındayımm.ve aşılamada hiç umudumm yok gıbı umutsuz dusunmekte ıstemıyorumm ama napıımm elımde olmuyor..benım çikolata kıstlerım var hala gıtmedıler bı turlu benden 5 cm oldu sağdakı.bu ay benıde lısteye ekle kuzum belkı bana umut olur uğur olur 12 aralık yeni bat

merhaba kıscem, uzun zamandır yoktun ..
hayırlısı ile bende bekliyorum ..
tamam cnm ekliyorum listeye ..

Kizlaar çok mutluyum :rolleyes: bugün bebegimin kalp atislarini duyduk okadar guzeldiki hiç bitmesin istedim :emir_bebek::nazar::KK37: Rabbim den dileğim en kisa zamanda sizede yasatsin bu muntazam duyguyu :KK36: doktor hersey yolunda dedi kanama riskide gözükmüyor dedi inş sorunsuz bi şekilde atlatirim bu dönemi :KK73::KK49:

hafizim cok sevindim kıscem insallah sagsalim alırsın :nazar::emir_bebek::anneadayı::KK36:
dualarını esirgeme bitanem öpüyorum seni ve minnağını :KK37::KK37::KK37:

X