infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kizlar cok siddetli adet sancisi cekiyorum adetime 3 gun var hic bu kadar kotu olmamistim karnim sis gergin ve patlayacak gibi suan.sizde boyle olmusmuydu hic ?

mrb ben ilk igneleri gecen sene bu aylarda baslamistim bende de oyle sikayetler vardi ve bide catlatma ignesini vurunca cok kotu olmustum esim cok kormustu atesim cikti asilamaya gidecektik meselede ama ben geceyi olu gibi gecirmistim ama bu denememde hic boyle gecmedi iyim bu sene asilamayi deneyebildik yani

bu sene ılk denemen diymi aşılama cnm doğru anlaadım gecen sefer kı hasta oldugun için yaptıramadın diymi.pekı kacgun oldu aşılama yaptıralı.gün mü sayıyosun.sonucu aşılamadan kaç gün sonra ögreniyoruz..

ewet cnm gecen sene cok kotuydum dktrla gorustuk iliskiye girin yeterlidir dedi.gecen hafta gonal f bir hafta vuruldum gobekten . daha sonra 5 kasim catlatma ignesi vurdum prsmb 6 kasim asilama oldum doktor 14 gun sonra adet olursan haber ver dedi bakalim bugun 11 gun oldu bu arada ilac verdi on gun kullan dedi dusuk onleyiciymis

Dr dan geldimm.. her zaman ki gibi konusmadi 2 yumrtam var buyumeye baslamislar.. 8 mm 10 mm ...bu aksam ve 19 u aksami Gonal ignemi vurulucam 20 sinde tekrar gidicem..ya benim dr um mu cok sik cagirio..

Dr dan geldimm.. her zaman ki gibi konusmadi 2 yumrtam var buyumeye baslamislar.. 8 mm 10 mm ...bu aksam ve 19 u aksami Gonal ignemi vurulucam 20 sinde tekrar gidicem..ya benim dr um mu cok sik cagirio..
cnm adedinkaçıncı günündesin?

Kizlar 2 ay once fsh 19 cikmisti gecen ay 7 cikti.
bugun fsh ye tekrar baktirdim 2. Gunum
6 cikti
Bu dehanin cok faydasini gordum dr recetesiz satmiyorlar arada bir carpinti yapiyor

Insallah canim diledigimiz gibi hakkimizda en hayirli olan olur labaratuvar imkani iyi dediler bilemiyorum fiyat nasil bursa acibadem de dr iyi mi nelere dikkat ediyosun

canım ben fiyatını öğrenmedim çalıştığım için haziranda yaptırmayı düşünüyorum.osman develioğlunda 6bin toplam ilaçlar filan dahil fiyat.sen araştırdın mı istanbul acıbadem fiyatları nasıl?

arkadaşlar merhaba. bir sorum var.özellikle klomen ve çatlatma iğnesi kullananlara soruyorum ve bilgisi olan herkese.gebelik testinizi ne zaman yaptınız yani çatlatma iğnesi olduğunuz günden itibaren mi saydınız yoksa çatladıktan sonraki(36 saat sonra)günden itibaren mi?ben 5 kasımda çatlatma iğnemi oldum.test için sabırsızlanıyorum.cevaplarınızı bekliyorum......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…