infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar hepimizin umudu çocuk hepimizin duvar resmi çocuk allahım nolur hepimize ver hayırlısıyla
inşallah canım.bende 1,5 yıllık evliyim bizde 14 aydır istiyoz ama olmadı.hiç doğum kontrol hapı falanda kullanmadım ama yine olmadı tedaviye devam ediyorum salı günü yine doktora gitcem.bu arada yaş 28 senin yaş kaç.

hayırlısı olsun cnm hiç korkulacak bişey değil kolay bir işlem aynı Vajinal muayene gibi merak etme Allah yardımcın olsun bende geçen hafta yaptırdım ilkti sonucu bekliyorum inşallah hayırlı sonuç alırız

Kızlar bende bugun adet oldum artık üzülmüyorum sanki laparoskopiden sonra ikinci kırmızılarda geldi salı günüde aşılama için start veriyoruz ve iğnelere başlıyorum Rabbim Hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle benim gibi evlat isteyenlere ve bizede hayırlı evlatlar nasip et bende hollanda da yaşıyorum ailem türkiyede çok zor oluyor birde bu işlerle uğraşmak daha da yıpratıyor

Dr kontrolum var reglm bitti cuma.. serophene kullaniom bakalim ne dicek.asilama yapalim derse bir sonraki aya isticem sanrm.. esimde tahlil vermedi cmt gunu yarin tahlil sonucum elimde olmadan gidicem...

Dr kontrolum var reglm bitti cuma.. serophene kullaniom bakalim ne dicek.asilama yapalim derse bir sonraki aya isticem sanrm.. esimde tahlil vermedi cmt gunu yarin tahlil sonucum elimde olmadan gidicem...
günaydın cnm her ay tahlile gerek varmıymış ki daha yeni vermedinizmi siz tahlil

kızlar 11 de olmuştum adet 3 4 gündür simsiyah geliodu daha bugün başladı tam olarak içim parçalanıyor sanki

bende 4 gün önce pembe akıntı sonra kahverengi lekelenme oldu..normalde hiç böyle olmazdı bakalım yarını beklicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…