infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hersey olacagina varir istesekte istemesekte.Hayati kendimize zindan etmeyelim.Hayat herseye ragmen yasamaya deger ve akip gidiyor.Hayirli sonuclar dilegiyle KIZLAR GUNAYDIIINNN....
ewet cnm haklısın ama işte insan yapamıo bide tek başına evde bilmediğin memlekette ailenden uzak olucan bi çocuk istio tek başına olmuo yapamıyosun çok zor milletin sorup durması zoruna gidio anlıycan inş rabbim hepimize tez zamanda versin inşşşşşşşşşşşşş

nerede yaptıracaksınız tüp bebeği?biz de düşünüyoruz da araştırmaya başladık

evremsu sen nerde yasiyosun bende gurbetteyim yalnizim gunlerim gecmiyo yurtdisindayim aileme hasretim 4 yildir hic gormedim ailem burnumda tutuyolar cnm

evremsu sen nerde yasiyosun bende gurbetteyim yalnizim gunlerim gecmiyo yurtdisindayim aileme hasretim 4 yildir hic gormedim ailem burnumda tutuyolar cnm
cnm allah kolaylık versin ya çok zor bişey tek olmak kötü bi durum kimseye vermesin allah ya çok zor

ewet şanlıurfa ilçesindeyiz bizde
inanki sizler cok sanslisiniz burdakileri bilseniz herkeste var bi dert. duydukca kulaklarim buyuyor.ben turkiyeye hasretim oturum hakkimi alamiyorum.bi yandan avukat bi yandan doktora git gel derken bunaliyorum yoruldum kafam kaldirmiyor cok agir geliyo vallah inan artik kaldiramiyacakmisim gibi geliyor cok caresiz hissediyorummmmmm........

kizlar asilamadan sonra 10.gunum ama coook adet sancisi cekiyorum sizce normalmidir adetime 5 gun var niye bu kadar cok agrim var ki daha simdiden bu ne?

allah kaldırımıycamız dert vermesin cnm allah yardımcımız olsun gerçekten yaşam zor sorumluluk çok zor insan bazen pes edio ama pes etmemeliyiz dayanmalıız hayırlısıyla evletlarımızı kucağımıza alalım rahatlıycaz üzme kendini özlemin inş geçer ailene kavuşursun inş cnm üzme kendini

insallah cnm iyi dileklerin icin tsklr

canım aynı ben.içimden geçenleri yazmışsın.bebiş olmayıncqa zor.birde memleketinden uzak olunca ailen yanında olmayınca daha zor.kafayı yicem ben.

canım aynı ben.içimden geçenleri yazmışsın.bebiş olmayıncqa zor.birde memleketinden uzak olunca ailen yanında olmayınca daha zor.kafayı yicem ben.
cnm ben siteye girdim gireli rahatladım biraz inş bu ay tedavim sonuç verir kucama alırım yavrumu kocamda çok istiyo üzülüyorum geceleri dua ediorum mahrum olanlara ver allahım die tek koyma bizi die 2 yıllık evliyim ama gerçekten zor hepimiz için allah yardım etsin hepimize cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…