infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canlar ozellıkle sol kasıgımda nasıl bı batma agrı oluyor ya kıst ya bebek yada hıc bısey yok ama fena agrı gırıyor

benımde 13 gun oldu valla dedgın gıbı hıc gecmıyor zaman bende catlıyca:)

senin az kalmış ama ne güzel bikaç güne yaparsın herhalde testi? dr progestan vrdi bana bi de bugün başladım. 15 gün sürecek o bitecek 4-5 gün daha bekle geciktirebilir dedi ondan sonra test daha 19-20 gün sonra yaptıracam yani. offff ama meraktan çatlayıp 14 gün sonrasında yani 10 gün sonra yaomazsam tabi :)

gulum aynı benımde adet gunum 20 kasım daha baya var ıynenın 18 gunu adet gunum bende pogestıron ıcıyorum gulum bende meraktan sıtresten catlıyom oyuzden test almıyorum eve yoksa hergun yaparım test

gulum aynı benımde adet gunum 20 kasım daha baya var ıynenın 18 gunu adet gunum bende pogestıron ıcıyorum gulum bende meraktan sıtresten catlıyom oyuzden test almıyorum eve yoksa hergun yaparım test
evet evet alma test beklemeliyiz başka çare yok :)) yalnız ne alaka anlamadım 2-3 gündür bacaklarım öyle sızlıo ki genelde adet olacağım zaman böyle ağrır. anlamadım gitti

evet evet alma test beklemeliyiz başka çare yok :)) yalnız ne alaka anlamadım 2-3 gündür bacaklarım öyle sızlıo ki genelde adet olacağım zaman böyle ağrır. anlamadım gitti
aynen tutucam kendımı adete bı gun kalaya kadar gulum ınsallah bacak sızlaman bebıs belırtısıdır ama suna ınankı adet belırtılerıyle hamılelık belırtılerı bıre bır aynı hıc bır fark yok belırtıler arasında oyuzden pozıtıf dusun sakın olumsuz dusunme

Son düzenleme:

Doktor 20 tane olmasi lazim sen 28 yasindasin yumurtalarin 33 yasinda dedi uzuldum ben de. 1 sene bile bekleme tüp icin dedi

merhaba hanımlar nasılsınız benim kırmızılar geldi malesef ne yazıkki bu ay da olmadıesesimmm yeni bat 8 aralık inşAllah gelmez o bat hayırlısıyla 9 ay

eşime ciddi oligospermi teşhisi kondu.ayın 24 ünde tüpbebek merkeziyle ilk randevumuz.süreç nasıl ilerleyecek ne olacak bilmiyoruz endişeliyiz.bizde hem sayıda hem şekilde hem de hareketlilikte ciddi sorun var.bu tüp bebek tedavimizi nasıl etkiler bilemiyorum.ileri hareketlilik yüzde sıfır yüzde 90 hareketsiz sperm sayısı 200.000 ne dersizniz şansımız var mı

cnm takma kafana allah hayırlısı olur inş rabbim yardımcız olsun

Doktor 20 tane olmasi lazim sen 28 yasindasin yumurtalarin 33 yasinda dedi uzuldum ben de. 1 sene bile bekleme tüp icin dedi
nasıl 20 tane olması lazım anlamadım her ay bır yumurta olusması dogal olandır sana test yapıldımı amh testı canım acaba doktorun yumurta rezvındenmı bahsedıyor

Son düzenleme:
nasıl 20 tane olması lazım anlamadım her ay bır yumurta olusması dogal olandır sana test yapıldımı amh testı canım acaba doktorun yumurta rezvındenmı bahsedıyor

o ay ki yumurta oluşumundan bahsediyor büyüklü küçüklü.

bana amh yapılmadı hiç ama sürekli yumurta takibi yapıldı.

edamm nerelerdesin senn kıscem ..
26 hamiişimiz var şuanda,insallah devamı gelir bizlerde ..
ınsallah kıscemmmm 27 hamısımz kım olcak bakalımm ya nasippppp bende tedavıye basladım kıscem sut hormonum normalden bıraz yuksek normal 30 benım 34 cıktı progestan verdı dr reglımm bıtınce 14 gun sonra ıcmeye baslayacagım bıdakı ayın 12 sınde kontrolum var esımde glecek benımle bakalım ne olacak

canım bence zaten tüp bebek asıl bu zamanlarda gerek. olasılık dahilinde olmasaydı tüp bebek de önermezlerdi bence. bi arkadaşıma tüp ebek bile olmaz yapma demişlerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…